Oyuncu Şikayeti - Açıklardan Yararlanma

Merhaba sslerimden bir tanesinde videodaki beni soymaya çalışan arkadaş meta yapan birisi değil ve ekip içerisinde bulunan birisi değildir. Kendisi beni oradaki rastgele yabancı birisi sandığı için soymaya kalkıyor sonrasında telsizden gelen komuta görede beni bırakıyor. Kendisiyle alakalı bir şikayetim yoktur, bilfirmek isterim. Discord ismi Rha.

benlik başka bir sorun bulunmaktamıdır acaba

“Judge’lar gelsin alsin” demeniz sizin de discord uzerinden gerceklesiyor. Herhangi bir telsiz konusma boguklugu ya da telsiz bildirim sesi bulunmamaktadir. Eger video kaydiniz yoksa, size de metadan islem uygulamak durumundayim

efendim judgeler gelsin alsın derken yaralıya dedim orda telsiz basma yok dclereinde deyilim zaten dm konuşmamız yok

sesim sizce dcden geliyor gibimi uzaktan geliyor dikkat ederseniz

kendileri beni tanımadıklarını söylediler zaten ilayda hanım efendi

Bu kısmı hatırlıyorum, kendisi beni soyup o kısmı bana söyledi. Bu IC şekilde gelişti. Kendisini ve diğerlerini çok iyi tanımıyorum, kimsenin de hakkını yemek istemem.

ben tanıyorum o an telsizdeydi yanımızdaydı meta konusunu bilemem ancak olayda oda vardı dc de yoktu o

Sikayete dair sikayet konusunu, kanitlari ve sikayetci olunan tarafin savunmalarini incelemis bulunmaktayim. Destegin sonucu olarak @MOJI metadan, @YounyS ise meta + bug abuse’dan uyari almistir.

Kayidi tekrar inceledigimde @Rha’nin sesinin discord uzerinden gelmedigi, oyundan geldigi kanisina vardim. Bu yuzden kendisi bu sikayet dahilinde uyari almayacaktir.

2 Beğeni