Yeni resle gelen Damage sistemi

Bugün toplu şekilde şehre indik, orada bir ekiple karşılaştık ve sıkma durumu gerçekleşti en ufak bir hasar aldım kanamam yoktu iyiydim çok ufak bir şey için bandaj kullanmak zorunda da kaldım. Bandajdan sonra bile koşamadım, zıplayamadım bu durum canımın minicik azalması sonucu oldu, mermi yemedim düşmedim, zombilerden biri çizdi o da ufacık can götürdü bu başıma iki kez geldi bugün, rollerimi çok blokluyor zaten çok fazla zombi var ve bu durum çok fazla forceliyor. Oradan hemen uzaklaştık çünkü tüm ekibe dert olmaya başladı bu durum, hepimiz uzaklaşmak zorunda kaldık bir ara bulup geçtik araçlardan indik ben yine sebepsiz saçma şekilde ufacık canım gidince koşamamaya, zıplayamamaya başladım. Bandaj yaramadı en sonunda saçma şekilde bir rol dönmek zorunda kaldı içimizden biri beni düşürmeye çalıştı ki düzelmesi için, bunun da role uygun olduğunu düşünmüyorum. Bunun bu şekilde olması buna zorunda olmam aşırı şekilde sinir bozuyor çünkü çok saçma. Düşürüldükten sonra kitle canlandırıldım, ayaklandım araca çıktım iki arkadaşım da bu duruma maruz kaldı canları ufacık gitti diye koşamamaya, zıplayamamaya başladı, bu sefer sırtlama durumu kullanıldı, elle çekme falan yine saçma bir durumdu. Kısacası önerim çok az can götüren durumda bu şekilde forcelenerek koşamamamız, zıpyalamamız saçma, bir insan vurulsa dahi, ufak yaralansa dahi adrenalin ve o anın heyecanıyla hareket halinde kalır. Yarasının acısını sonradan hisseder, öneri sunuyorum sadece damage sisteminde bu tip durumlarda koşamama, zıplayamama gibi şeyler daha büyük can kaybına uyarlanmalı, gözümle göremediğim kadar can gidiyor ve bu durumu yaşamak biraz geriyor.

eğer bacaklarınıza mermi gelirse 2 veya 3 den fazla bu şekilde koşmanız ve zıplamanız engellenecektir

Burada yazılı olan medikal eşyalar yaşadığınız duruma göre kullanılabilir, eğer hasar alan bölge siyaha döndü ise bunu sadece IFAK ile düzeltebiilirsiniz, yürüyememeniz için en az 4 - 5 mermi bacağınıza isabet etmiş olmalıdır

Hayır bacağım sarıydı, o şekilde hiç yaralanmadım mermi de yemedim. Arkadaşlarımda gözümün önünde bunu yaşadı mermi yiyeceğimiz ortamda bile değildik o sırada.

Böyle durumlarda ekran kaydı göstermeniz sistemi iyileştirmemiz için daha iyi olacaktır, sarı olması %30 hasarlı olduğu anlamına gelmektedir, yüksekten düşmedikçe veya mermi hasarı almadıkça siyah olmamaktadır, eğer bunlar olmamasına rağmen olduysa bir sorun oluşmuş olabilir, düzeltebilmemiz için böyle durumlarda ekran kaydı gösterirseniz direkt olarak sorunu analiz edebiliriz

Yani benim o an başıma böyle bir şey gelmesi, sonra diğerlerinin de başına gelmesi pek şans eseri gibi durmuyor diye konu oluşturdum. Yoksa evet iletip sorunu çözebilirdim, o an zaten kayıttır odur budur bunu alabilecek bir konumda değildim, müsaitliğim o an olamazdı bir yandan zombiden kaçıp bir yandan safe’ye çıkmaya uğraşıyordum