22A29 Kan Örnekleri... Tape Recording

zZzZ–zZz 22A29 Oscar Hugo ZzZ–z- Kesilmeler Kan Örneklerine Ait Ses Kaydı Z–zZ–zz

Başladık, Artık kan örneklerini alıyoruz sayıyı bilmiyorum ama baya bir kişiden kar örneği almaya başladım kabul etmeyenler zorluk çıkartanlar oluyor… -Cızırtı Sesi - rahip bizim kanımızın peşindeyse eminim bu örneklerde bir şeyler var örnekleri muhafaza ediyorum yanımdan bir an bile ayırmadım -Uzun Bir Sessizlik- Human Labs’e gittik yanımızda sakız vardı (?) neden yanımızda hala anlam veremiyorum ne farklı var belki onunla konuşsam iyi olur… orada saldırıya uğradık sebebi bilmiyorum belki kanlar yanımdaydı o yüzden belkide başka bir sebep kafa yormaya gerek duymuyorum… uygun bir anımda rebel station’a gittim etrafı toparladım eskisi gibi hala temiz görünce mutlu oluyorum…derin bir iç çekme– bu örnekleri araştırmaya başlamamız lazım Timmy’den emir bekliyorum şuanda bir sürü sorunumuz var bu konularda uzman değilim ama biliyorum ki kafaya taktığım şeyi başarırırım… aaa?! bu arada… artık combat medic olarak görev alıyorum büyük savaş yaraları görmek rahatsız edici olabiliyor ama en azından insanlara yardımcı olmak anılar dinlemek hoşuma gidiyor… neyse kaydı kapatıyorum. BEN OSCAR HUGO BU KAYITLAR GELECEĞİN KURULUŞUNA AİT OLACAĞINA EMİNİM GÜVENDE KALMAYA DEVAM EDİNses kesildiuzaktan duyulacak şekilde:
**

**

3 Beğeni