25.07.2023 - Outbreak Evreni Genel Oylama

Önemli

Oyuncularımızın aşağıdaki oyun metası değişikliklerine karşılık görüşlerini değerlendireceğiz, lütfen oylamanızı genel kapsamda düşünerek yapınız.
Outbreak Portalı kapatılmalı
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

Şehir bölgesindeki Danger Zone kaldırılsın, bölgesel DangerZone mantığı gelsin, ( hastane, polis karakolu, ve tehlikeli olabilecek yerlerin çevresi )
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

Araç Hedefli DriveBy kaldırılsın
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

Yeni Enfekteler ve Enfekte Köpekler geri gelsin
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

Eski araçlar kaldırılsın, yeni araç metasına geçilsin
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

Açlık ve Susuzluk yeniden aktifleştirilsin
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

Deathbike’lar oyun metasını etkilediği için kaldırılsın.
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

Üşüme ve Isınma sistemi gelsin, ( hava soğukluğu ve durumu sıcaklığa etki eder )
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

Vilian Spotter gelsin, ( eğer oyuncu çok insan öldürüyorsa konuştuğunda üzerinde çıkan turuncu bar kırmızı olarak gözükür, eğer oyuncu iyi birisiyse ve masum insan öldürmemişse konuşma rengi mavi olarak gözükür, nötr ise beyaz olarak gözükür. )
 • Evet
 • Hayır

0 oylayan

1 Beğeni

Bu başlığı detaylandıralım, eğer evet verirseniz mevcut araçlarınız yeni meta araçları ile değişecektir.

Yeni meta araçlara karşı değiliz sadece aynı kalitede bir araç istiyoruz.

6 Beğeni

Araç parçalama geldiğinde 2-3 gün içerisinde herkes aracını parçalamak zorunda olsun. Yeni metadaki araçları yapsın, yeni meta araç çeşitliliği arttığında güzel olur. Öbür türlü eski metadaki hız motoru yeni metadaki araçlara göre fazla iyi kalıyor. Ek olarakda insanlar mağdur olmaması için Rat bike kalabilir

5 Beğeni

Yeni meta araç sistemine geçilicek ise araçların planları bence düşmeli eskiden her sayıya göre araç veya motor mevcuttu şuan hem çok fazla araç planı istemekte hemde az araç çeşiti bulunmakta artırılıp araç istenilen araç planı düşebilir veya seçenek artabilir

2 Beğeni

Araç Hedefli DriveBy kaldırılsın oylaması direk insan üzerine driveby serbest mi olucak yoksa driveby kaldırılacak mı ? @Vulture

1 Beğeni

%75 durumu söz konusu ve bu bana göre saçma, çünkü serverda değişim söz konusu olacak ve bir çok oyuncu bu sebeple müşteki olacaktır. En azından 2-3 gün %100 vermeli diye düşünmekteyim… Çünkü bu %75’in içine kapı da dahil olacak araç planı da…

1 Beğeni

Bana görede saçma olan şeyi söyleyim kıyamet başladığından beri 16 yıl geçmiş ve yarış motorun var aynen kanka der geçerim kusura bakma ilk sezonlarda bile olmayan araç türü bu sezon olması ekstra saçma anladın rat bike neyimize yetmiyor evrene ayak uyduran araçlar olması rolü yaşamamıza destek çıkıyor ha amaç daha hızlı kaçayım daha hızlı loot yapayım ise tavsiyem pvp zombi sunucularında bu durum mevcut ve eğlenceli de olabiliyor :smiley:

3 Beğeni

Insanların üzerine DriveBy zaten kapalı arkadaşlar, hiç bir zaman açılmadı.

Tamam onu soruyorum zaten araç hedefli derken ne demek istiyorsunuz ? tamamen kaldırılacak mı çünkü daha dün vuruldum yani :smiley:

Buna katılıyorum, gördüğüm bazı araçlar ne alaka modunu yaşatıyor bana lakin hikayede çok gelişmiş teknoloji mevcut… Rahip ve oyuncakları gibi.

1 Beğeni

Vurulduysanız bu kural hatasıdır, yukarıdaki oylama tamamen kaldırma oylamasıdır.

3 Beğeni

Western Industries rahip’e ait değildir, bir çalışandır kendisi, oyun lore konusunda lütfen takip sağlayın, Western Industries’in ne olduğuna tekrar bakınız.

Yeni meta araçlarını buradan görebilirsiniz, tüm araçlar buradakilerden ibarettir, evrene uygun olarak yeniden revize edilerek seçilmiştir, şu an eski araçları zaten üretemiyorsunuz, meta üretim olarak değişti, oylama eski araç sahiplerinden de araçları yeni meta araçları ile değişmesi içindir

Villian Spotter bir nevi meta olmuyor mu?

2 Beğeni

Yanlış anlaşılma olmuş, onundur demedim şunu söylemek istiyorum aslında fabrikalar vs yok lakin hala helikopter vs üretebiliyoruz. Ultra çılgın teknoloji istemiyorum ben zaten böyle bir serverda ama çürük hurda arabalar da istemiyorum. Biri top biri bottom yerine tam orta ayar bir şeyler olabilir.

Role yansıtamazsınız, spotter mantığı yanınızda sadece PvP yapan bir oyuncu var mı yok mu, ve rol dışı size bir ön izlenim vermesi için vardır, rol zevkinizin baltalanmaması için mevcuttur, sürekli insan öldüren kişilerle aktif olarak rol yapan kişileri ayırmanıza yarıyan bir oyun dışı görünümdür.

araçlar bunlarla sınırlı mı kalacak yoksa yenileri eklenecek mi?

Lütfen yukarıdaki araç metasına iyi bakınız, sadece 2 hurda araç mevcuttur gerisi orta ve yüksek düzey araçlardan oluşmaktadır.

Evrene uygun Orta ve Üst segment araçlar eklenecektir.

1 Beğeni