25.07.2023 - Outbreak Evreni Genel Oylama

Insanların üzerine DriveBy zaten kapalı arkadaşlar, hiç bir zaman açılmadı.

Tamam onu soruyorum zaten araç hedefli derken ne demek istiyorsunuz ? tamamen kaldırılacak mı çünkü daha dün vuruldum yani :smiley:

Buna katılıyorum, gördüğüm bazı araçlar ne alaka modunu yaşatıyor bana lakin hikayede çok gelişmiş teknoloji mevcut… Rahip ve oyuncakları gibi.

1 Beğeni

Vurulduysanız bu kural hatasıdır, yukarıdaki oylama tamamen kaldırma oylamasıdır.

3 Beğeni

Western Industries rahip’e ait değildir, bir çalışandır kendisi, oyun lore konusunda lütfen takip sağlayın, Western Industries’in ne olduğuna tekrar bakınız.

Yeni meta araçlarını buradan görebilirsiniz, tüm araçlar buradakilerden ibarettir, evrene uygun olarak yeniden revize edilerek seçilmiştir, şu an eski araçları zaten üretemiyorsunuz, meta üretim olarak değişti, oylama eski araç sahiplerinden de araçları yeni meta araçları ile değişmesi içindir

Villian Spotter bir nevi meta olmuyor mu?

2 Beğeni

Yanlış anlaşılma olmuş, onundur demedim şunu söylemek istiyorum aslında fabrikalar vs yok lakin hala helikopter vs üretebiliyoruz. Ultra çılgın teknoloji istemiyorum ben zaten böyle bir serverda ama çürük hurda arabalar da istemiyorum. Biri top biri bottom yerine tam orta ayar bir şeyler olabilir.

Role yansıtamazsınız, spotter mantığı yanınızda sadece PvP yapan bir oyuncu var mı yok mu, ve rol dışı size bir ön izlenim vermesi için vardır, rol zevkinizin baltalanmaması için mevcuttur, sürekli insan öldüren kişilerle aktif olarak rol yapan kişileri ayırmanıza yarıyan bir oyun dışı görünümdür.

araçlar bunlarla sınırlı mı kalacak yoksa yenileri eklenecek mi?

Lütfen yukarıdaki araç metasına iyi bakınız, sadece 2 hurda araç mevcuttur gerisi orta ve yüksek düzey araçlardan oluşmaktadır.

Evrene uygun Orta ve Üst segment araçlar eklenecektir.

1 Beğeni

Peki araç parçalamada nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz? (yeni metada)

Tabii ki yansıtmak doğru değil ancak oyuncuların bir kısmı yansıtmasa bile bir kısmının yansıtacağını bence siz de biliyorsunuz, bunu engellemek mümkün mü ki

1 Beğeni

Bu yüzden oyuncularımızın PvP’den uzaklaşmasını istiyoruz, örnek verecek olursam çok kişiyi öldüren kırmızı konuşma barı gözüken birisini öldürürseniz size silah tuttuğunda veya çatışmaya girdiğinizde bu sizi kötü değil iyi yapar, kendinizi savunurken veya bu tarz aksiyonlarda kötülük ölçütünüz artmaz.

Bu sistem sebepsiz PvP yapan oyuncuları engellemek için vardır, bunun bilincinde olarak oy veriniz

İlk oylamanın yönetim ekibi olarak Kapatılsın denmesinin sebebinin yorulduğunuz için olduğunu biliyoruz.
Sürekli olarak bir şeyler bozuluyor sıkıntı çıkıyor hikayeyi yürütmeye çalışıyorsunuz birde üzerine oyuncuların yeni çıkan her yeniliği abuselaması da sizin zevkinizi kırıyor. Hiçbir zaman herkesi memnun edemiyor gibi de hissettiğinizin farkındayım ve iyi niyetiniz için de minnettarız fakat bazı oyuncular sizin iyi niyetinizin üstüne çıkmaktan başka hiç bir şey yapmıyorlar, sırf kendilerini düşünerek isteklerini sizlere sunuyorlar. sunucunun nasıl etkileneceğini düşünerek değil. Uzun lafın kısası dinlenmeniz gerekiyorsa anlarız, emeklerinizin de farkındayız ve desteklemeye çalışıyoruz bu süreçte gidenler kalanlar oluyor fakat bir çok oyuncu yanınızda olucaktır. Teşekkürler

6 Beğeni

Yeni meta araçlara geçilecek diye elimdeki planları harcayarak araç yapmak zorunda kalmıştım sonrasında ise insiyatife dayalı olduğu söylendi.

Fazla iyi konuşmuş. Oyuncuların evrene sadık kalmasını destekleyen en büyük etkenlerden birisi evrene uygun araçlar olacaktır düşüncesindeyim.

1 Beğeni

Eski silah hasarlarına geri dönülsün de olsaydı keşke.

2 Beğeni