Ada Amerika Mektubum

Ben Hugo sonunda Ada Amerikaya ulaştım 1 aya yakındır buradayım dışarı gerçekten hiç güvenli değil fakat içerisi ne kadar güvenli bilemiyorum. Herkesi buraya yönlendirerek iyimi yaptım bilemiyorum resmen militan yuvası gibi bir yer herkes silahlı ve kimse gülmüyor artık insanların umutları dışında duygularıda tükenmiş sanırım… burada olmaktan memnun değilim kendimi güvende hissetmiyorum o yüzden Ada Amerikanın güvenliğinden sorumlu her ne grupsa onlara katılıyorum umarım her şey burada dah… (kalemin ucu kırılır ve yazı yarıda kalır)

1 Beğeni

1 Ada Amerika’yıda Skeyım Muhafızlığıda Lanet Olsun (Sinirden Yazılar Çirkin Şekilde Yazılmakta) Biz kendimize bir görev bilmişiz onun için hiçbir karşılık almadan çalışıyoruz ve böbürlenen on başları yemek almak için dışarı çıkmamıza laf ediyor CANLARI CEHENNEME ! Bobby’de benim gibi düşünüyor muhafızlık gerçektende çok farklı böyle giderse bende yapamayacağım galiba zaten muhafız olunca bu sistemin bkluklarını görmeye başladım insanlar kendini güvende sanmaya devam etsinler içeride neler neler dönüyor kimler silahlanıyor kimse farkında değil özellikle dışarıdaki tehditler muhafızları mahvedicek şekilde bir şeylerin değişmesi lazım ama o şeyler ne bilemiyorum

1 Beğeni