Aklımda tutamıyorum

Yazı Denisel’in ağzından geliyor. Yazım yanlışları, Kelime uzatmaları, anlatım bozuklukları ve zaman yanlışları Denisel’in yüzünden.

Hatırlamıyorum!

"Bugün yeniden uyandım. Buraya nasıl geldiğimi hatırlamıyorum. Tek hatırladığım Bonnie ablam ve Deacon abi ile yaşadığım şeyler. Fakat onlar da bulanık. Ne zaman oldukları veya nerede olduklarını hatırlamıyorum. Yemek yemek istemiyorum, kimseyle konuşmak istemiyorum. Bonnie abla kendi yiyeceklerinden bana veriyor. onları yemiyorum. ama sanırım bozuluyorlar. Ama olsun, yanımda tavşanım var, bir de bonnie ablam.

Bugün tavşanım öldü. Nedenini bilmiyorum zaten bir kaç yıldır hareketsiz duruyordu.

Bu sabah bonnie ablayı sırt çantama bir şeyler koyarken gördüm ama tam uyanık olmadığım için hareket etmek istemedim. Bonnie abla kaldığımız yerin kapısına doğru gitti. arkasından seslendim ama çok bağırmadığım için galiba duymadı.

ada amerika

Bugün uyandığımda bonnie abla yanımda yoktu. a-ama sanırım ben de yoktum, ya da evimiz. üstü açıktı havayı görebiliyorum. ama gözümü açtığımda gözlerim acıyor. nasıl burada olduğumu bilmiyorum. ama bonnie ablayı istiyorum. karnım çok ağrıyor. Hatta acıyor gibi geliyor, dayanamıyorum. Daha sonrasında bir şey oldu herkesten uzak otururken çişim geldi. ama tutamadım. ama altıma yapmadım. birden pantolonum kan olmaya başladı. çok kötüydü bacağımım koptuğunu zannettim. hemen pantolonumu çıkarttım. fakat kan şeyimden geliyordu. bir süre sonra kanamam durdu. ama kimseyi tanımıyorum böyle bir şeyi kimseye söylemek istemiyorum. çok utanç verici. hemen çantamdan yedek bir şort çıkartıp kıyafetlerimi değiştirdim. Sonra kıyafet dağıtan bi’ abla bulup yeni bir pantolon aldım.

İnsanlar çok garip. Ve sanırım hastalanıyorum…

insanlarla tanışmaya başladım ama çok fazla kişi beni tanıdığını söylüyordu ama yanlış hatırlıyorlar. sanırım tanıdıkları birine benziyorum. Hepsi bana Deacon diye birini görüp görmediğimi sordular ama hayır öyle birini tanımıyorum bile, nerede olduğunu nasıl bilebilirim. AAA karnım çok ağrıyoorr. ve arada dün yaşadığım şeyi yaşıyorum. Offf çok fazla utanç verici. Kimseye söylemek istemiyorum ama canım çok yanıyor. Ve kendimi bazen sinirli hissediyorum.

Bugün çantamda bir sürü kağıt buldum. kağıtta saçma sapan bir sürü çizim vardı bir de bonnie ablanın bıraktığı kağıtlar. onların farklı olduğunu anlayabiliyorum çünkü kağıtlarda bir sürü yazı var ve ben yazmayı bilmiyorum. Belki de Deacon abiyle birlikte yazmışlardır. umarım ikisi de iyidir. bugün olay başlayalı 1 hafta oldu ve kan artık gelmiyor. yey çok sevindim artık acı çekmeyeceğim. İyi ki kimseye bahsetmedim. Kendi kendine bitti.

uçan topları seviyorum
Bugün dışarıdayken uçan beyaz bir top geldi ve etrafımdaki yaratıklar beni kıstırmışken ateş etmeye başladı. Yani beni kurtardı çok havalıydı uçan topları seviyorum. Çantamdaki çizimlerle birebir aynıydı. Bunları birilerine göstermem gerekiyor diye düşünüyorum… hayııırr şimdi bir şey hatırladım en uçan topları biliyorum. bir tanesinin içine bindirilmiştim çok korkunçtu altından bir şey açılıp beni içine çekmişti ama sonrasını hatırlamıyorum ama boynuma garip bir şeyler yazmıştı.

bugün jacky adında biri gelip bana sarılmaya çalıştı. Beni birisiyle karıştırdı ama galiba beni karıştırdığı kişiyi çok seviyor. Onu tanımadığımı söyleyince üzülüp uzaklaştı.

Kimse benimle ilgilenmiyor. Blue ablalar beni umursamıyorlar çoğu zaman unutup başka bir yerde eğleniyorlar. onlarla konuşmadığımı söylediğimde sadece özür dileyip bir daha yapmayacaklarını söylüyorlar. Ama ertesi gün yine aynısını yapıyorlar. Maria ablalar hep dışarıda oluyor. Jade ablaysa hep revirde hep işi var. Ben de tek başıma şehire gidiyorum. orada uçan beyaz topları arıyorum. Belki beni tanırlar, eğer beni tanırlarsa belki bana bir arkadaş verebilirler. Sanırım beni seviyorlar.

Bugün çantamdaki notları jade ablaya okuttum. Bonnie ablayla ilgiliydiler. Ondan sonra yakın tanıdığım herkese de anlattım. jacky abi, önceden olduğu gibi yine beni korumaya çalıştı. Ama anlattıkları beni korkuttu klon olabileceğimi söyledi. Neyse en azından Bonnie abla döndü notlarda ne yazdığını ona sorarak öğrenebiliriz.

Bugün yine Bonnie ablayı aramaya çıktım fakat hiçbir yerde bulamadım. tam 10 gece boyunca dışarıda kaldım. Ama döndüğümde beni merak eden kimse olmadı. Muhtemelen çıktığımı bile fark etmediler.

Bonnie abla döndüüüü onu rick bulmuşş ama Timi abi getirdi. Jacky abi beni onunla ilgili korkutsa da onu seviyorum. Bonnie abla yorgun olduğunu söyleyip yattı. Yanında yatmak istedim, ama pis olduğunu söyledi.

Bugün yerde bulduğum haritada kırmızı işaretlenmiş bir yere gittim. Orada ne olduğunu bilmiyorum, ama galiba telsizimi bozdu. Oraya girdiğim anda telsizimden bütün sesler gitti. Ya da belki benim telsizim bozulmuştur ve bu ana denk gelmiştir. Bilmiyorum.

Jade ablayla sabaha kadar konuştuk onu çok seviyorumm. Bana bir sürü şey anlatıyor. Bana yüzmeyi öğretti… ya da hatırlattı. Ama okuma yazma bile öğretiyor. sesli harfleri ve sessiz harfleri öğrendik. Hafızam beni yanıltmıyorsa, tek başına söyleyebildiklerimiz sesli. mesela ‘a’ sesli ama 'de’sessiz. Bir de bana sürekli boni diye birini soruyorlar. Ama kim olduğunu bilmiyorum. of herkes birilerini tanıdığımı sanıp bana birilerini soruyor ama kim olduklarını bile bilmiyorum. küçüğüm diye herkesi tanıyamam ki. Olay ilk olduğundan beri 1 ay geçti ve yine başladı. Yine karnım ağrıyor ve o kan olayı oluyor. offf bu acıyı çekmek istemiyorum. Ama kimseye söylemek de istemiyorum.

Ablam sürekli revirde duruyor, hep birileriyle ilgileniyor. Ama benimle ilgilenmiyor. Ona bi’ günde yaşadığım her şeyi anlatmak istiyorum, ama o çok meşgul. Bonnie ablayı özledim. Ama o da uzun süredir dışarıda olduğu için çok yorgun. Scott abiler geldi çok kötü durumdaydılar sanırım uçan toplardan birisi onlara saldırmış. Dediklerine göre siyah toplar çok tehlikeliymiş, ama beyazlar öyle değil, beyazları hala seviyorum. Bir de kırmızı olanlar var. onları görmeyi çok istiyorum. ve ne yaptıklarını merak ediyorum. Scott abi bana silah dersi vermek için beni adada bir yere götürdü. Sanırım iyi bir işe çıkartmadım, çünkü biraz gergin duruyordu. Sonra Jade abla bana yaptığı testi açıkladı ve hepsi doğruyduu çok havalıydı. Onu çok seviyorum. Sonra bana onu çizmemi söyledi, hemen kabul ettim. Ama onlar yanımdan ayırılıp biraz daha yanda konuşmaya başladılar. Ben de beni isteselerdi ayrılmazlardı diye düşünüp çantamdan kağıtları çıkarttım. Bir sürü kağıt vardı çantamda. mısır kağıdına yapılmış çizimleri hatırlıyorum onları ben yaptım. ama saçma sapan karalamalarla dolu kağıtlar vardı. okuma yazmam olmadığı için ne yazdıklarını bilmiyoruma ama üçgen kafalı bi adam, uzay gemisi falan vardı. ay birisi koymuş olmalı. Çantam benden çok başkalarında çünkü. arkasına çizmeye başladım. Ama güzel çizemiyorum. off kaç kere denedim ama olmadı ben de kağıtları yırtıp yere attım. sonra uykum olduğu için yatmaya gittim. "

4 Beğeni