Aktif çatışmada E çekmek ve BUG kullanımı

Şikayet sebebi : BUG, Combatlog, NonRP Driving

Kanıtlar : outbreak - YouTube - outbreak2 - YouTube

Şikayet eden kişinin Discord ID : 394130424969953280

Şikayet ettiğiniz kişiye ait bilgiler : Açıklama kısmında not olarak belirtildi

Açıklama: Merhaba, kanıt kısmına eklediğim linkte de görüldüğü üzere kişilerden biri arkadaşı öldükten sonra ‘‘Shift+sol tık’’ BUGU kullanarak normalde olması gerekenden çok daha hızlı şekilde yumruk atarak 1 arkadaşımızı öldürüyor. Daha sonra diğer arkadaşımız kişiyi öldürdükten sonra daha kişileri lootlayamadan ikisi birden aktif çatışma esnasında E çekip gidiyorlar. Son olarak eklemek istiyorum, askeri üsse yaya olarak girilebilen 1 tek yol var fakat arkadaşlar bisiklet ile bölgeye girip geziyorlar. Bug veya NonRP yaptıklarını düşündüğümüz için nasıl girdiklerini gösterip bug yapmadıklarını kanıtlamalarını talep ediyoruz. Kısaca özet geçecek olursak;

  1. Arkadaşlar nasıl bisikletle askeriyeye girmiş.
  2. Arkadaşlar bug abuse yapıp yumruklarını hızlı bir şekilde atıp block atıyor.
  3. Arkadaşlar red zone bölgesinde aktif çatışma esnasında öldüğü gibi lootlanmadan E çekiyorlar.

Serverda eskiden de bahsedilen toksik oyuncu kavramı bizce budur. Sunucuda ki tecrübeme bakacak olursam gereken cezayı vereceğinizden eminim. İyi akşamlar.

Not: Kişilerin isimlerini bulamadığımız için isimsiz şekilde konuyu açıyoruz, loglardan bakarken işinizi kolaylaştırmak adına, olay 05.07.2023 akşam 22.30 - 22.40 civarı gerçekleşti.

8 Beğeni

İnceleme işlemleri başlatılmıştır, şikayetiniz detaylı bir şekilde incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır.

1 Beğeni

Şikayet talebiniz için teşekkür ederiz. Gerekli incelemeleri başlattım. Kişiler tespit edildikten sonra bu konu üzerinde etiketlenerek uyarıları verilecektir.

Verilecek uyarılar;
Aktif rol sırasında “E” çekmek,
Bug Abuse (Shift + Sol click SPAM)

Eğer oyun içerisinde kişileri görürseniz rol yaparak isimlerini öğrenmeniz bile işimizi çok kolaylaştıracaktır. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

Son olarak belirtmek istiyorum aldığınız videolar sessiz olursa yetersiz delil kabul edilebilir. Lütfen bu saatten sonra aldığınız kayıtların sesinin olduğundan emin olunuz. Aksi halde işlem yapamıyoruz.

1 Beğeni