Andrew ''Grinch'' Jarhead

Andrew ‘‘Grinch’’ Jarhead
Ad Soyad: Andrew Jarhead

Cinsiyet: Erkek
Uyruk: Afro Amerikan
Doğum Tarihi: 31.07.2004
Doğum Yeri: Florida/USA
Boy: 188 centimeters
Kilo: 81.5 kilograms
Kan Grubu: 0 Rh-
Diller: İngilizce

Hobiler: Basketbol,Atıcılık,Arabalar,Sörf

KARAKTER HİKAYESİ

Andrew ‘’Grinch’’ Jarhead 31.07.2004 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinin Florida eyaletinin Tampa şehrinde St.Joseph’s Children’s Hastanesinde dünyaya geldi. Babası itfaiyeci olan andrewin annesi 911 operatörlüğü yapmaktaydı ailenin ve evin geçimi böyle sağlanmaktaydı.

Andrew’in büyüceği daha doğrusu büyüdüğü mahalle olan
4513 W San Rafael Street’de bulunan evleri ve sokağından bir fotoğraf; (Solda bulunan ev Andrewin evi.)

Andrew ayağı yere bastığı andan itibaren denize olan merakı ve babasının çalıştığı 8.İtfaiye istasyonunda babasının araçlara yaptığı bakım yerinde dura dura araçlara,denize tutkusu katlanmıştır andrew neredeyse 5 yaşına kadar doğru düzgün mahallesinde durmamış annesinin memleketi olan bahamalar adasında büyükannesini ve büyükbabası ile okul hayatına kadar onlarla durmuş ve büyükbabası okyanusda sörf yaparken Andrew’de onu izleyip hayranlıkla kendisini onun yerinde görmüştür.

Andrew in yaşı 6 olmuştu ve kreş yani okul hayatına atılması gerekiyordu ve bunun için ailesinin yanına tampaya gitti ve mahallesinde bulunan kreşe yazıldı ve orada sosyal hayatta aktif olarak atıldı okulda arkadaşları ile iyi anlaşan ve babası itfaiyeci olduğu için babasına saygı duyulan Andrew ilkokul döneminde okulun basketbol takımına yazılmış haftanın 3 günü kursa gidip hafta sonları evde iken bahçede ki potada 1v1 maç evde değilken babasının çalıştığı istasyona gidip babası ile araçlara bakmışlardır Andrew çocukluğunu böyle geçirmişti.

Tarihler 15.06.2015 zamanlarını gösterdiğinde haziran aylarında gene büyükannelerinin yanına bahamalara gitmişti ve orda kuzenleri ile okyanusa karşı sörf yapmayı iyice öğrenmiş tropikal yaşamda nelerin yenilip yenilmeyeceğini iyice öğrenmiş ve olgunlaşmıştır. Bahamalarda kaliteli ve eğlenceli bir yaz geçiren Andrew ağaçtan hindistan cevizi düşürmeye çalışırken dizini parçalamış ve bahamalarda büyükannesi tarafından doğal ilaç merhemler ile tedavi görmüştür.

Andrew bahamalarda yaşamayı ne kadar sevsede okul ve hobilerinden dolayı bahamalardan ayrılıp FL/Tampa’ya mahallesine dönmek zorundaydı.

Andrew Sörf veya basketbol oynarken çok fazla mızıkçılık yaptığı için ona herkes Andrew yerine Grinch diyordu ve çevresinde yakın olduğu insanlar ona Grinch diye seslenmekteydi.

Andrew ve kuzeninin bahamalar sahilinde çekilmiş olan fotoğrafı

Andrew 2017 yılında Basketbol sayesinde Miami’de bulunan güzel bir liseye geçti ve eğitimini orda devam ettirdi geçimini sağlamak için gerekli olanlardan biride paraydı ve bu parayı kazanmak için okul ile birlikte bir lowrider araçlar için özel parçalar üreten bir parçacıya girmiş ve burada saatliği 15 dolara çalışıyordu.

Lise döneminde hem basketbol hem iş ve okul beraber yürümeyeceğini anlayınca basketbol kariyerine fedakarlık edip iş ve okulu rayına koymuştu sık sık ailesi ile görüşen Andrew kısa süreli olacak şekilde tampaya yolculuk yapıp eski mahallesini ziyaret ediyordu.
Florida çalıştığı yerin sahibi olan Latin patronu ile çok samimi olan Andrew onunla beraber silah atıcılığına gidip haftasonları vakit öldürüyordu.
Yaşı 17 yaşlarına geldiğinde Liseden mezun olmaya yaklaşan Andrew komşu dükkanın sahibinin kızı olan merisa adlı kızla tanışmış ve onla konuşup hoşlanmaya başlamıştı.

Merisa ile bir dönem konuştuktan sonra çıkmaya başlayan Andrew Liseden mezun olmuş ve aktif olarak saatliği 40 dolar gibi çok iyi bir fiyata ilk işe başladığı yer olan tamircide usta olmuş ve kendisine bir eski model cadillac almıştır. Andrew ve Merisa ilişkisi çok iyi gidiyordu ve Merisanın silah ve biniciliğe olan sevdasından dolayı Andrew Atıcılıkta kendisini iyice geliştirmiş ve azda olsa at binmeyi öğrenmiştir.

Andrew baba evi olan Tampaya kız arkadaşı Merisayı ailesi ile tanışmak için yola koyulmayı düşünürken Merisanın büyükannesi vefat etmişti ve bu düzenleme aksamıştır tarih 2022 yılının eylül aylarına doğru iken Merisa ve Andrew Tampaya doğru yola koyulmuş ve babası George ve annesi Claire ile tanıştırmaya gelmişti yeniden eski mahallesine ailesi ile iyi anlaşan Merisa Tampa’da bir süre kalmayı düşünüyorlardı.

28.02.2022 tarihini gösterdiğinde tüm dünya durmuştu ve hiçbir insanın beklemediği bir salgın ortaya çıkmıştı o sırada Tampada olan Andrew ailecek ve Merisa ile en yakın güvenli bölge olarak sayabilecekleri Georgia eyaletine göç etme kararı almışlardı. Andrewin arabası ve babası Georgenin arabası ile 2 araç olucak şekilde yola koyulmuşlardı babasında bir av tüfeği annesinde ise bir tabanca vardı Andrew’de ise bir itfaiyeci baltası mevcuttu kendilerini koruyabilecekleri Georgia eyaletinde bulunan Fort Benning üssüne varmıştı ve orada sığınıyolardı ancak orada kalıcı olmaları için oraya yardımları gerekmekteydi babası itfaiyeci olan Andrew kendiside gönüllü olarak araçların bakımlarını ve onarımlarını yapmaktaydı ve bu şekilde Fort Benningde yaşam sürüyorlardı.

Fort Benning üssünde duran aile Merisanın aile bireylerinden bazılarının San Diego’da bulunan bir sığınma yurtunda olduğunu öğrenene kadar sürmüştü Merisanın Andrewi ikna etmesi ile Georgia’dan ülkenin batısı olan California’ya doğru bir yolculuk başlamıştı. Yolculuğun yarısında Dallasın ilerisinde Eastland adlı bir kasabada geceyi geçirmek için durduklarında kasabanın sessizliğinde bir eve girmişlerdi ve geceyi geçirmişlerdi sabah kasabaya ayrılmaya yakın arabanın yakınına 6-7 yaşlarında beyaz bir çocuk gelmiş ve ailesini yakın zamanda salgında kaybettiğini stoklarının azaldığını ve onlar ile yolculuk yapmak istediğini belirtmiştir Andrew bu konuya sıcak bakmasada Merisa teklifini kabul etmiş ve Aaron isimli çocuğu yanlarına alıp yola tekrar koyulmuşlardı yolda Aaron ile samimi olan Andrew baya iyi geçiniyorlardı ve yolculuk dahada eğlenceli geçiyordu.
Neredeyse 10-15 günlük güvenli bir yolculuğun ardından araba çok ağır hasarlar almış yolda değişik gruplar ve enfekteler ile karşılaşan Andrew ve Merisa I-10 E ve I-20 E otoyollarını kullanarak San Diego’ya varmıştır. San Diego’da bulunan sığınma evlerine gelen Andrew,Aaron ve Merisa orada araçları için gerekli olan malzemeleri tedarik etmiş ve aile bireylerinden kalanlara bakmışlardır.

orada sığınma evlerinde Merisanın aile dostlarından biri yüksek bir mertebedeydi ve orada kalabileceklerini söylemişlerdi.

San Diego’da kalan üçlü radyodan kendisine Monsenyor diye hitap edilen bir adamın herkese güvenlik rahat yaşam vb durumlar sunduğu bir radyo duymuştur ve bura için yola koyulmuşlardır. Paleto kapılarına geldiklerinde ise ellerinde bir iki tane itfaiye baltası ve Andrewin kendisine ait Cadillac’ı vardı…

Andrew Ve Merisanın Tampa’da çekildiği fotoğraf;

1 Beğeni