Araç planları ? Farklı evrendeler sanırım

bir kaç gündür sadece mekanik geziyorum. bu kadar item topladım ancak araç planları hiç bir şekil de bulamıyorum. Bir çok oyuncunun da aynı problemden muzdarip olduğuna eminim. Araç planlarını biraz ( çok ufak ) daha bulunabilir spawn olabilir yapsanız hani gün de 1 tane bulalım en azından çok iyi olur.

4 Beğeni

Geri dönüşünüz için teşekkürler, incelemeye alındı.

2 Beğeni

Evet biz de 6 kişi aralıksız olarak sadece araç ve mekanik geziyoruz 1 tane bile bulamadık.

2 Beğeni

yok çıkmıyor cidden bakmadığımız mekanik kalmadı kalabalık şekilde 5 6 gündür plan arıyoruz 1 tane bile denk gelmedi

1 Beğeni

Gerçekten aynı konuyu bende açacaktım çok teşekkür ederim sesimiz olduğun için. Yaklaşık 3 5 kişi sunucunun ilk gününden itibaren neredeyse araç planı arıyoruz. Hiçbir şekilde 1 tane bile bulamadık.

1 Beğeni

Hayır tabi kide araçlarımız bu evrendedir :smiley:

Pazartesi günü açılışı olan Outbreak Portal’da şu ana kadar 47 araç üretilmiştir, yarısından çoğu sanchez ve deathbike tarzı motorlardır.

Araç planı lootları kutularda, çöp kutularında veya patlamış araçlardan çıkmaz, mekaniklerin içerisindeki kırmızı alet çantaları ve tamir eşyalarının içerisinden çıkmaktadır.

Alet çantaları ve kırmızı mekanik lootlarını aradık zaten. Farkındayım millet Hmw ile geziyor orasını ben anlayabilmiş değilim ancak biz 1 tane bile bulamadık. Restarttan 1 dakika sonra tıklıyorum açılıyor sunucu tak diye giriyorum mekanikleri silip süpürmeme rağmen ; Araç lastiği, araç camı, uzman takım vb şeyler çıkıyor. Araç bujisi, araç kapısı ve araç planı bu 3 parça nedense toplumdan soyutlamış kendini…

bu sezon ilk girdiğim gün 2 tane buldum birinide envanteri kapattım lootlarken haliyle gitti o gidiş o gidiş daha görmedim ki geçen sezon 2 tane pejo 406 yapmıştık çoğunu ben toplamışımdır tek mekanikte 3-4 tane çıkartığım var ufak bir dokunuş (ha bir de pejo 406 turbolu gelebilir mi geri ehe) :smiley:

Hmw ile gezilmesi imkansızdır, 90 araç parcası 5 günde toplanması zaten imkansızdır airdrop olmadan, burada zorlayıcı bir meta mevcut arkadaşlar, isterseniz kullanıcılardan araç satın alın item karşılığı ya da ticaret yapın, bugün ticaret merkezi geliyor, loot yaparakta kazanabilirsiniz

Yeni araçlar eklenecektir

Portal vision da gördüğüm eski bir videoyu yeni sanmışım, kusura bakmayın. Bugün etkinlikte bir çok kişiden araç planlarının zorluğunu da ister istemez duydum, sadece ben değil bir çok kişi yapamamış, 47 kişi araç üretmiş ancak yanlız toplamadılar muhtemelen bunlar, 20-25 kişi toplayıp üreten var teker teker. Yanlız olan oyuncular için bunun bir ortalaması olması gerekiyor bence. Araç planları araç kapıları ile ilgilenirseniz sevinirim diğer bir çok oyuncu gibi.