Aşıdan sonra (5H71)

S-Selam Bu bir ses kaydıdır Lamar abim ve Bonnie ablamdan habersizce kayıt ediyorum endişelenmelerini istemiyorum ha birde korkmalarını çünkü ben korkuyorum Lamar abiye kalırsak drone beni gezintiye çıkardı doğru ya o böyle şeyleri ince detayına kadar düşünmez ve biraz şakaya vurur veya ona anlatsam benimle dalga geçer şuan bonnie ablam ile paylaşmak isterdim ama onunda durumu pek iyi değil sürekli halüsinasyon gördüğünü ve köprüden atladığını tekrarlayıp duruyor neyse bende böyle bir ses kayıt edicisine kayıt edip bulucak kişiye korkularımı ve düşüncelerimi anlatayım

Kaçırılma Anı: İlk başlarda çok parça parça hatırlıyordum sonrasında yavaş yavaş parçalar yerine oturuyordu drone bana doğru yaklaştı ve o büyük kapak açıldı ve kollar beni içeri çekti duyduğum tek şey Leon abimin Riko diye bağırmasıydı drone’un içindeki kollar vucüdumu sıkıca tutması o sıkışmışlık hissi pek tarif edebileceğim birşey değil. (Derin bir nefes alır)

Neyse çok fazla vaktim yok birazdan Lamar abi uyanır ve Ocean’a malzeme toplamaya gideriz.
ve beni bu şekilde ses kayıt ederken görürse dediğim gibi benimle dalga geçer o yüzden hızlıca ilerlicem denisel 'de benim gibi kaçırıldı fakat onu 2. kez kaçırmaya geldiler ve kaçırdılar çünkü herkes korkuyordu kimse dronelara birşey yapamıyordu denisel döndüğünde ise ensesinde çok fazla sayı kazınmıştı.
Temel korkum bu neden denisel’e böyle birşey yapmışlardı denisel benden bile küçüktü dışarı yağmaya bile gidemiyordu kimseyi incitmezdi enseme birşeyler kazınmasını ve üzerimde değişik testler yapılmasını istemiyorum ayrıca Catherine çok endişelendi onu üzülmesini veya korkmasını istemiyor ona karşı hala söyleyemediğim şeyler var.

Lamar: Herkese günaydın napıyonuz riko nerede?
Uyandı bu ses kayıt aletini su kulesine koyucam genelde kimse oraya çıkmaz ve bakmaz oraya saklıcam
eğer kaçırılsam hepinizi çok seviyorum bir şekilde bu kayıtı bulursanız
(Bozuk bir hışırtı sesi)

1 Beğeni