Ban yedim ve 1 sans daha istiyorum

ben bilgisayarimda firerate bulundurmadan ban yemistim 51bolge diye zombie sv si var orda bana crewde firerate’i yukletmisdiler basta ne oldugunu bilmiyodum sonra zaten kullanmayi birakmisdim ve bana ban yemeden once enson nezaman kullandigimi sormusdular bende heycandan 2 gun once dediydim ama aslinda aradan 2ay gecmis enson kullandigim tarih bile elimde var sonra benim arkadaslar var banimi actirtmaya calisdilar bir yetkili ulasti bana ve yeniden sv ye giris yaptim destekde benim bilgisayarima baglanip kompile kontrol etti hicbirsey cikmadi sonra geridonusum kutusunda ai rarini buldu bende onu kompile sildim zanediyodum ama silmemisim ve tekrardan ban yedim simdi bilgisayarimi iyicene bi aradim taradim baktim ai ye ait hicbirsey yok hani 1 sans verilmis ve o sansdada tam silememisim son 1 sans daha istiyorum sizden hergun destege gelip size kontrol ettirirebilirim

Merhaba, hile konusunda prosedür olarak esnetme ve insiyatif uygulamıyoruz. Bu konuda ne yazık ki yapabileceğimiz bir şey yok. İyi akşamlar dilerim.