Bazı kuralların anlamı yok

Merhaba

Eğer kişi sayısı olarak sizden +2 fazlalar ise hiç bir şekilde kişileri vurma/soyma rolüne giremezsiniz. NLR ihlali - Non Commando RP

Diye bir kural koymuşsunuz amacı soymayı farm haline getirmeyi engellemekmiş süper bir hareket fakat yapılan rollerin kalitesini falan çok azaltıyor + olarak gerçekciliği en aşağıya indirgiyor örneğin dün 4 kişiydik 4 tane Ak-74 vardı elimizde 3lü bir arkadaş grubu vardı ve sadece 1inde silah vardı bunları soyduk diye uyarı aldık bence bu kural KİŞİ üstünlüğü bakımından değil de Silah üstünlüğü bakımından da yürütülebilir.Bazı kurallar gerçekten sunucunun kalitesine layık değil gözden geçirilmeli.Karşımdaki adam tek ve biz 2 kişiyiz örneğin adam onu soyup öldüremeyeceğimizi bildiği için saçma roller girer araya ve zevki kaçar.Bence kural tekrar gözden geçirilmeli.

4 Beğeni

Merhaba, koyulan kurallar tüm oyuncu skalası baz alınarak düzenlenmiştir. Olabilecek tüm ihtimalleri düşünerek soygun rollerine girilmesi gerekirken bu rol hafife indirgenmekte ve basit bir şekilde sunucu içinde boy göstermekteydi. Bu kural sayesinde bu rollerde daha garantici bir yol izlemek zorunda kalıyorsunuz. Bu kuralın kaliteye etki ettiğinden ziyade içerdeki rollerinizin daha sağlıklı olmasını sağladığını düşünüyoruz. Bu kurala uygun yapılan soygunların çoğunluğu destek ya da şikayet söz konusu olmadan gerçekleşmeye devam etmektedir.

Silah üstünlüğü konusu tamamen arada kalınacak ve sonucunun muamma olacağı destekler yaratacak bir etkendir. Tek çesit bir rolle değil olabilecek birden fazla rol çeşidi ile kuralların ayarlandığı konusunda emin olabilirsiniz. İyi günler dileriz.