Bobby James Garfield / 28.07.2023 - 05:37 (Saatim beni yanıltmıyorsa!)

28.07.2023 / Saat 05.37 (Saatim beni yanıltmıyorsa),

Sevgili Günlük,

Dün yaşadığım yaralanma sonucu hayatımın nasıl zorlaştığını görmek beni derinden etkiliyor. Sol kolumdaki yara, hareketlerimi kısıtlıyor ve günlük işlerimi bile yaparken zorlanıyorum. Aylaklarla mücadele ederken aldığım o balta darbesi, içimde derin bir iz bıraktı.Güvenli bölgede yaşamaya çalışırken tanıştığım insanlardan nasıl bu kadar kolay etkilendiğimi görmek beni üzüyor. Bu çorak dünyada, kimseye güvenmek zor, ama yine de kalbim açık. Yeniden tanıştığımız, birlikte savaştığımız her yeni insanla güçlü bir bağ kuruyorum.

Ancak bu durum, içimde garip bir iç çatışma yaratıyor. En sevdiğim buraya kadar başarabildiğim arkadaşlarım nerede ? Wizzy ? Frost !!? Clara ? Samuel ? DESMOND!? HEPİNİZ NEREDESİNİZ !?

Kendime kızıyorum çünkü bazen fazla duygusal davranıyorum. Düşmanlarımız bile olabilecek bu yeni insanlara güvenmek, hayatta kalma mücadelemizi daha da zorlaştırıyor. Ama C.J.'nin yanımda olması, bu durumu daha da karmaşık hale getiriyor.

C.J. güçlü bir duruşa sahip, isyan önderliği yapmış biri. Herkes onun hakkında gerçekten çok garip şeyler söylüyor. (Neyse ki kimseyi siklememeyi küçük yaşta öğrendim.) Onun güzellik ve çekicilikle dolu varlığı, etrafındaki herkesi etkiliyor beni bile !! Onun yanında kendimi biraz kırılgan hissettim en çokta bu yüzden iyileşmem gerekli, çünkü acilen onun yanında kararlı bir şekilde durup olaylara yardım etmek istiyorum.

Akşam olduğunda, günün yorgunluğu ve içimdeki çatışma ile uyumakta zorlanacağımı düşündüm. Ancak C.J. yanıma geldi ve bana güç verdi. (Bunu bir gülüşüyle yapması nasıl mümkün ? Kafayı yemek üzereyim ben ne yapıyorum .!) Onun kararlılığı ve cesaretiyle, içimdeki karanlığa rağmen, mutlu bir şekilde uyuyabildim.

Hayatım zorlaşsa da, güçlü insanların benimle olduğunu hissetmek, bu zor zamanlarda bile umutla dolmamı sağlıyor. Bazen kendimi C.J. kadar güçlü ve kararlı hissedememek, içimde belirsizlik yaratsa da, zamanla bu güçlü kadından bir şeyler öğrenmek ve kendime olan güvenimi yeniden kazanmak için çabalamalıyım.

Günlüğümü tutmak ve hissettiklerimi paylaşmak, içimdeki karmaşayı bir nebze olsun hafifletiyor. Umarım, yarın daha güçlü ve kararlı bir şekilde uyanırım.

Sevgi ve umutla,
Bobby James Garfield