Bobby James Garfield günceleri

Tarih: 26 Temmuz 2023

Sevgili Günlük,

Bu korkunç aylak kıyametinin ortasında, hayatımı aydınlatan en güzel şeylerden biri Vasilisa ile flörtleşmek. Onunla olan anlar, bu çorak dünyada bile bir parça mutluluk ve heyecan getiriyor.

Vasilisa, hem güçlü hem de cesur bir ruha sahip. Non-binary kimliğini açıkça ifade ediyor ve içtenlikle kabul ediyorum. Onunla birlikte olduğumda, kendimi olduğum gibi rahat ve özgür hissediyorum. O, beni olduğum gibi kabul eden, destekleyen ve anlayışla dinleyen nadir insanlardan biri.

Bugün, Vasilisa ile birlikte geçirdiğimiz zamanları düşünüyorum. Birlikte aylaklarla mücadele ederken bile, gözlerimiz birbirimize değiyor ve gülümsüyoruz. Bu korkunç dünyada bile onunla birlikte olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Onunla flörtleşmek, kalbimin hızla çarpmasına neden oluyor. Onunla beraberken, kendimi daha cesur ve güçlü hissediyorum. Onun gülümsemesi, benim için her şeyden daha değerli.

Flörtleştiğimiz zamanlarda birbirimize olan desteğimiz, bu zorlu dünyada ayakta kalabilmemizi sağlıyor. Onun yanında kendimi güvende hissediyorum ve zor anlarda bile birlikte üstesinden geliriz.

Bugün ona biraz daha yaklaştık. El ele aylaklara karşı savaşırken, gözleriyle beni cesaretlendirdi ve onun yanında olmak beni güvende hissettirdi. Onunla birlikte olduğumda, aylak kıyametinin bile üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum.

Günlük sayfalarıma Vasilisa ile olan duygularımı nasıl ifade edeceğimi düşünüyorum. Belki de ona açık yüreklilikle hissettiklerimi anlatan bir mektup yazabilirim. Onunla olan bağımızı daha da güçlendirmek ve ona olan sevgimi dile getirmek istiyorum.

Hayatta kalmak için zorlu bir mücadele veriyoruz, ancak Vasilisa ile yan yana olduğumda, geleceğe dair umutlarım canlanıyor. Aylak salgını sona erse bile, onunla olan bu anılarımız hayatımın en değerli anları olacak.

Umarım, Vasilisa ile aramızdaki bu flörtleşme dönemi, güzel bir aşka dönüşür ve birlikte aydınlık bir geleceğe doğru adım atarız.

Sevgi ve umutla,
Bobby James Garfield

1 Beğeni