Carlos Günlük 2038'e kadar olan kısım

xx/xx/2025

Merhaba ! Ben Carlos Şuan 9 veya 10 yaşındaymışım yani annem öyle söylüyor. Şuan eski evime yakın bir bölgede yaşıyorum. Annem Hera ve Ellie ile beraberim. Ellie o enfektelerin çıkmasından sonra en iyi arkadaşım oldu beraber bir sürü şey yapıyoruz meselaaa bir keresinde dışarı yalnız çıktık ama bunu birisi okursa başımız fena halde derde girebilir, Zaten öyle çokta uzaklaşamadık eski evimi özlediğim için oraya gitmek istedim sadece. EEE başkaaa burada bir sürü motorcu abi var bana motor kullanmayı ve nasıl bakım yapacağımı öğreteceklermiş, Tabi şuan gerekmedikçe motoru çalıştırmıyoruz çok ses yaptığı için enfekteleri buraya çekiyormuş. Neyse bugünlük bu kadar olsun zaten pekte önemli bir şey olduğu söylenemez sadece burada oturup bekliyoruz. Annem canımın sıkıldığını görünce günlük tutmamı ileride canım sıkılınca bu yazdıklarımı okuyarak zaman geçirebileceğimi söyledi, O kadar uzun yaşayabilir miyim bilmiyorum.

xx/xx/2028

Çok uzun bir gece geçirdim nereden başlasam bilmiyorum , ne yapacağım bilmiyorum. Bu sabah ufak bir gruplar yağmaya çıkmıştık yemek stoğumuz az olduğu için önceliği yemeğe vermiştik. Marketler, Çöp kutuları ve gece klubü gibi yerlere öncelik vererek şehirde geziyorduk. Ta ki telsizden durmadan gelen bip bip seslerinden sonra aramızdan birisinin durumunun kötü olduğunu anladık. Telsizden o sabah dışarıya çıkan insanların isimleri söylendi. Herkes tamdı ta ki Arthur’a kadar 2 veya 3 kez ismi tekrarlandı ama her hangi bir geri dönüş yapmadı. Herkesin bir anda kendilerine buluşma alanı seçip orada toparlandılar bu sırada ben ve ellie’yi ise bir araca bindirip Güvenli bölgemize doğru yola çıkardılar. Uzun bir süre hiç kimseden ses alamadık. Güneş battıktan kısa bir süre sonra dışarıdan bir kaç motor ve araç sesleri duyulmaya başladı. Hera Ben ve Ellie’ye bir yatağın altına saklanarak asla ses çıkarmamamızı söyledi, Eğer bizi yakalarsalar diyede silahını bana verdi ardından odadan çıktı. Ellie ve ben yatağın altında sessizce bekledik, Içeriden bir sürü bağırışma sesi ve bir kaç el silah sesi duydum bu gelenler kötü insanlardı ve bir şekilde buradan çıkmamız lazımdı. Geçtiğimiz yıllarda nasıl kaçtığımız aklıma geldi yine bu odadaydık ve bu odanın camının altında inebileceğimiz yumuşak çalılar vardı. Yapabileceğim başka bir şey olduğunu sanmıyordum o yüzden Ellie’yi yavaşça dürttüm ona rağmen bir anda yerinden fırladı ve olması gerekenden çok daha fazla ses çıkardı. Ses çıkarmasıyla birlikte olduğumuz odanın kapısı açıldı ve kapıyı açan kişi Ellie’yi görünce aaaaaa bak burda kim varmış gibi bir şey dedi. Elim ayağıma dolaştı ne yapacağımı bilemedim ve bir anda bende yatağın altından çıkarak o adama ateş ettim, Ateş etmemle beraber adamın bir anda arkasına doğru düşmesi bir oldu. Ellie’nin elinden tuttum ve hızlıca cama doğru koştum. Camdan atladık adamların arkamızdan bağırışları ve sıktıkları 1-2 el mermi dışında kovalama gereği duymadılar. Herhalde dışarıda çok fazla yaşayacağımızı düşünmediler. Zaten atladıktan sonra Ellie ve ben zıt yönlere koştuk. Şuan nerdeyse sabah oluyor hiç uyumadım Ellie’den haber yok ne yapmalıyım bilmiyorum galiba yalnız kaldım. Umarım Annem iyidir Ellie yaşadığını biliyorum umarım iyisindir…

2038 e kadar olan kısım burada yazacak eklemeler vs olabilir günlük şeklinde Carlos kendi yazıyor bu kısmı Carlos büyüdükçe onu etkileyen olaylar oldukça yazım tarzı değişebilir