Daha fazla görsel ve işitsel döküman

Mosenyörün konuşmasıdır , direnişin radyo anonsudur çok güzel birer görsel ve işitsel döküman . Büyüleyiciler ve ben , benim gibi bu tarz videolardan , yazılardan daha çok görmek isteyen insan olduğuna inanıyorum . Tabi yönetimin izniyle ve eğer ki uygun görülürse hikayeyi daha bir ayrıntılı ve ilgi çekici hale getirmek , hemde bu evren için yeni Lore’lar yaratmak adına sizlere yardım edebilirim . Sadece outbreak değil , farklı portal evrenleri içinde yardımcı olabilirim . Yalnızca evreni daha bir dallı budaklı hale getirmek adına yardım etmek istemekteyim , topluluklara’da yardımcı olabilirim bu konularda . Şimdiden ilginiz için sağolun .

1 Beğeni

Dostum seni destekliyorum ve şans diliyorum, biz de judge olarak elimizden geleni yapacağız. :facepunch:

Bir iki adet şema var aslında aklımda , hatta bir yazılı metin oluşturmaya’da başladım . İlk salgın sırasında bir polisin gözünden o günü anlatan bir yazılı metin , bu tarz şeyler yapmak için dediğim gibi çok hevesliyim , fakat sanırım sadece sizin tarafınızdan kabul görmesi yeterli olmayacaktır . Venüs hanımefendi ve diğer değerli insanlardan onay alabilirsem yavaş yavaş hızlandırmak niyetindeyim

1 Beğeni

Sadece amacım benim gibi okumak isteyen insanlara Lore’lar yaratmak , bu sunucunun sıradan olmasını ve " Herhangi video oyunu " sunucusu kategorisinde yer almasını istemiyorum . Bu yüzden buraya yardım ve destek olmak niyetindeyim , bilmiyorum beni buraya çeken bi şeyler var ve ben burayı güzelleştirmek istiyorum

1 Beğeni

Önerileriniz dikkate alınacaktır, güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz :snail: