Danger zone dışı RDM

Şikayet edilen oyunun yaşandığı tarih ve saat : 09.07.2023 - 02.00 civarında
Şikayet sebebi: Danger zone dışında RDM
link: FiveM__2023-07-09__02-00-44_Trim

Selam bile dememiş : (

1 Beğeni

Merhabalar,

Videoda’ki kişilerden birisi olarak konuyu gördüm ve konu ile ilgili cevap yazmak istedim.
Öncelikle rol bu şekilde geliştiği için üzgünüm. Amacımız seninle konuşarak bir soygun rolüne girmekti lakin telsizine basıp arkadaşlarınla irtibat kurman bölgedeki güvenliğimizi tehlikeye attığı için seni etkisiz hale getirmek zorunda kaldık. Videoda da görülebileceği üzere zaten yanından geçerken “Telsiz bastı” şeklinde ateş açma sebebimi kendi telsizimden belirtmek durumunda kaldım. Ardından arkadaşlarınızın bölgeye gelmiş olması da güvenlik konusunda ki kaygılarımızı kanıtlar nitelikteydi. Üzerinizi bile arayamadan hızlıca uzaklaştık çünkü arkadaşlarınızın telsiz basmanızdan ötürü bölgeye geleceğini ön görmekteydik. Tekrar belirtmem gerekir ise rol bu şekilde geliştiği için şahsım adına üzgünüm. Yaklaşırken ki amacımız tamamen farklı idi siz telsize basana kadar diyebilirim.

İyi roller dilerim.

1 Beğeni

Merhabalar,

Portalize yetkili ekibi olarak şikayet talebinizi inceledik ve değerlendirdik. Vurulduğunuz bölgeyi dikkatlice izlediğimizde belirtilmiş “Red Zone” bölgesinin dışında yaşanmış bir durum olduğunu görüntüledik. Red Zone dışarısında yapılan bu rolde karşı taraf ZRDM kuralını ihlal etmiş bulunmakta. @Benedictus işlediğiniz kural ihlalinden kaynaklı cezalandırılacaksınız, en kısa sürede tarafınıza bildirilecektir.