Drone silah seslerinin revizyonu

Yakın zamanda yaşanan dron pasları da artınca dron silahlarının ne kadar eski sesler çıkardığını fark ettim. her ne kadar çatışmaktan ve düşürmekten kaçınsak da dronelar gtadaki bildiğimiz minigun kullanıyorlar ve sistemsel olarak bir aracın silahları aracılığı ile sıkıyorlar. Silah ses kalitesini ve de görüntüyü biraz daha kaliteli hale getirmek için kullanılan normal mermiyi Widowmaker mermisi ile değiştirebilirmiyiz diye merak ediyorum.
(Silah sesi ve mermi görüntüsü videoda bulunuyor)

Widowmaker mermisi hem daha evrene uygun hem de daha kulağa doygun bir ses çıkarıyor. Western ile aramızdaki teknoloji farkını daha iyi hissetmemiz için farklı bir yol daha da ortaya koymuş oluyoruz. Eğer mümkün ise değiştirilmesi güzel olabilir diye düşündüm.

Sistemsel olarak nasıl bir ek kullanılıyor veya mermiler değiştirilebiliyor mu? Bilmiyorum ama olmuyorsa bile merakımı giderebilirseniz çok mutlu olurum @Vulture

W41’ler normalde ülkelerin kolluk kuvvetleri için geliştirilmiş araçlardır, bu araçlarda 4 adet M134 Minigun mevcuttur, standart silah teknolojileri kullanmaktadır, seri üretim ile üretildikleri ve satıldıkları için experimental teknolojiler bu araçlarda kullanılmamıştır, ayrıca farklı modellerinde sıvı tahliyesi ve analiz yapmaya yarayan modülasyonlarda vardır, kolluk kuvvetleri için yangın söndürme ve suç analizi görevlerini yerine getirebilmeleri için

1 Beğeni