Düşük kalitede roller

Mülakat ve Form sorularının zorlaştırılması gerektiğini düşünüyorum. Sunucuda emote atmanın hatalı olduğunu düşünen ve aynı zamanda kafasında silah varken küfür eden, onlarca iteme ve araca sahip iken düşük rol kalitesinden ötürü araç kaybetmemek için bug abuse yapan kişiler mevcut. Her girdiğim ikili rollerde desteğe çağrılıyorum, bu rol zevkimi artık etkilemeye başladı. Rol kalitesi şuan benim yaşadığım olaylar doğrultusunda çok düşük görünüyor buna müdahale edilmeli. Bazı hatalar diğer hatalardan fazla uyarı sebebi olmalı. Çanakkale içinde vurulan arkadaşıma selamlar.

6 Beğeni

Yaşadığınız rolleri kayıt altına alarak zaten bize bildirebiliyorsunuz. Destek yardımı alıp memnun kalmadığınızda da forum üzerinden şikayet formu ile itiraz edebiliyorsunuz. Mulakat ve form kısmında sorularımız zaten sınırlı sayıda değildir.
Ki ilk başta whitelisted permine sahip olan herkese bildirildiği gibi “icerideki hataları bildirmek sizin sorumluluğunuzda, bunları değerlendirmek de bizim” Sürekli bahsettiğiniz şekilde rol yaptığını düşündüğünüz kişileri kanıtları ile ticket üzerinden yahut şikayet formundan tarafıma iletebilirsiniz. Ancak unutmayalım kanıtsız hiçbir işlem yapılmayacaktır.

1 Beğeni

Şikayetimi doğru anlayabildiğinizden emin değilim. Burada rollerin düşük kaliteye doğru gidişatından bahsettim ve bunu düşünmemi sağlayan olaylardan örnek sundum. Madde madde sunup basit anlatmak gerekirse;

1- Sunucudaki rol kalitesi düşüşte.
2- Bunun önüne geçilmesi için önerdiğim iki çözüm yolu var…
2.a - Bunlardan ilki form ve mülakat sorularının zorlaştırılması.
2.b - VDM/Fear RP gibi rolsel açıdan en low olan rol ihlallerinin diğer ihlallere nazaran daha fazla uyarı vermesi.

Ben sizi anladım. Anlatmak istediğim sey bizim yönetim olarak ideamız, bitirici değil cözümcü olmak. Tr de henüz alternatifi olmayan bir rol sunucusundan hatalari duzeltilebilir insanlari da aramiza kazandirmaktir. Mulakatta kisilerin vasfına göre sorular zorlaştırılmakta ve değistirilmektedir. Cevapları güven vermeyen kimsede whitelisted permine ulasamamaktadır. Ki fivem camiasında artık hangi soruyu sorarsanız sorun cevabını bilen ama sunucu içinde uygulamayı reddeden kalabalık bir çoğunluk bulunmaktadır. Bu sebeple içerideki hataları sizler bize bildirirseniz bizde hatasını anlayıp duzeltebilecek kisilerle, hatasını anlamayan kisileri eleme şansına sahip oluyoruz. Bu sebeple lutfen şahit oldugunuz hataları bize bildirmekte zaman kaybetmeyin ve bizimle iletisime geçin :pray:

1 Beğeni