Ekipleşip Pusmak kaldırılsın rolsuz Adam soymak ve öldürmek

8 9 kişi askeriyeye girip gireni çıkanı soyarsa Sadece o ekip gelişir ve Sunucunun Rol kalitesi Aşşalanır Buna Dikkat edebilirsek Sevinirim solo oyuncular da Bulunmakda Sunucuda onların zevkinide Mahrum etmiyelim Sonuçda Burda Bi Hikaye canlandırıryoruz Burası pvp sunucusu deyil.

6 Beğeni

Öldükden Sonrada Trash yiyoruz

3 Beğeni

Bunu yapan ekibi kliple şikayet edersen gereği yapılacaktır diye düşünüyorum. Her ne kadar RDM çerçevesinde riskli bir ortam olsa da ROL yapmayı unutanlar illaki olacaktır. oyuncular olarak bize tespit edip şikayet etmek düşer.

2 Beğeni

Kayıt Elimde Bulunmaktadır .

Bende bu görüşe katılıyorum outbreak böyle bir şey olmamalı!

1 Beğeni

katılıyorum. ne de olsa burası outbreak PvP sunucusu değil her şey rollü olmalı.

2 Beğeni

Benim anlamadığım tek bir nokta var aslında bir biri ile diyalog dahil kurmamış insanların campleyip gidip milleti soyması aranızda ne tarz bir rol döndü de adamları campleyip soyuyorsun

4 Beğeni

Torlak toplantıda da bahsetti zaten, ama bunu ada sınırları içerisinde yapın dedi. Fakat bu fikir her ne kadar iyi olsa da ada sınırları dışında oyuncular direkt pvp moduna geçiyor sayıca üstün oldukları için küçük ekipler ve solo oyuncular için her şey daha da zor oluyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

2 Beğeni

Ada içerisinde görev sistemini başlattığımızda dışarı çıkmanıza gerek bile kalmayacak. Bunu göze almak istemeyenler dışarı çıkmayabilir dışarı çıkanlar ve bunu göze alanlar maalesef böyle şeylerle karşılaşacaktır. Üzgünüm apokaliptik bir evrende yaşıyoruz.

5 Beğeni

Rol olarak bakacak olursak Torlak Bey, insanların bir adaya güvenmesi ne kadar doğru? kendince insanların soru işaretleri olup bunları rolleri içerisinde bir kaygıları olduğu için önlem almamalı mıyız?
Sizin de dediğiniz gibi enfekte etraf kaynarken bu kadar normal yaşamaları ne kadar doğru olur?

İnsan ister istemez güvenli bir liman arar ve şu an bu yer ada. Eğer karakterin adadan şüphe duyar ve ada dışında yaşamak isterse dışarıdaki olaylara maruz kalmak zorunda ve ayrıca dışarıya çıkacak kişinin hiçbir zaman güvende olamayacağını bilmesi gerek(communityler yok iken). Ayrıca rolsel olarak bir süredir adadasınız ve 0 sıkıntı ile yaşamınızı sürdürüyordunuz.

Dediğim olay bu değil, insanlar enfekte korkusu var bugün bir şeylerden korktuğunuzda en yakın arkadaşınıza bile şüphe içerisinde bakıyorsunuz. Buna göre davranmanız doğru değil midir? Ada sizler için neden bu kadar güvenli? sonuçta orası belli bir insanlar tarafından yönetiliyor sizlere neden acısınlar?

insanları bilmemde güvenmiyorum zaten. Ada sadece benim için enfekteden arınmış bir bölge

İşte tam olarak dediğim buna çıkmaktadır. Güvenmediğiniz için otomatik olarak bir kendinize en azından daha fazla yaşamak ve bu evrende hayatta kalmak için dışarı çıkılıyor veya insanlar yabanileşip sizlere saldırdığı vakit korunmak için silah üretiyoruz. PvP kafasında olsaydım, şuan insanlara saldırıp 10 kişilik bir ekip ile insan soyardım ve bundan elde edeceğim ile saldırı yapardım mantık ile düşünürsek.