ESC menüsü ve grafik paketi hakkında geri dönüşüm

merhabalar esc menü bende iptal edilmeli çünkü harita ve diğer işlemler daha zor oluyor ve sıkıntı çıkartıyor oyuncu bakımından.
grafik paketi de olmasa daha iyi olur bence vanilla olması daha güzel olur bunu düşünmenizi tavsiye ederim

7 Beğeni

Katılıyorum bencede böyle olmalı.

1 Beğeni

Kadim dostum hep haklı.

1 Beğeni

Grafik paketi kullanmamızın nedeni gecelerinin daha zorlayıcı bir atmosferde olmasıdır, ekstra olarak server-side bir grafik paketi kullandığımız oyuncular kendi grafik paketlerini kullanamazlar, bunların içerisinde kötü amaçlı olan geceyi gündüz yapan, çalıları kaldıran veya net görüş sağlayan grafik paketleri de dahildir, oyun zevkinizi koruma amacı ile yapılmıştır.

ESC Menüsünde nasıl bir sorun yaşamaktasınız, FPS düşüşü mü olmaktadır ?

Geri dönüşleriniz için teşekkürler, yaşadığınız sorunları en kısa sürede düzelteceğiz.

3 Beğeni

esc menüsünü açtığım zaman fps düşmesi ve kasma yaptırıyor kapatsam bile 1 2 dk sonra oyun kendine geliyor ekip arkadaşlarımda da aynısı oluyor o yüzden kaldırıla bilir yada güncelleme yapıla bilir her geri dönüşü takip etiğiniz için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

1 Beğeni

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz, dikkate alınacaktır.

1 Beğeni

Harita daha dinamik bir hale getirilmiştir, ESC üzerindeki donma sorunları düzeltilmiştir.