Eski Outbreak

Öncelikle Yeni seonu beklerken ki sevincim mutluluğum heycanım şuanda kalmadı maalesef oyundan sıkıldım vakittim boşuna gitti sadece sosyal rp çevirdim tek iyi yanı sohbet etmeyi bilen insanlar outbreak de ne olursa olsun değişmeyen tek şey oyun hakkında gözetimlerim insanlar loot için saatlerini ayırıyor bazıları buluyor bazıları bulamıyor hatta torlak oyun içerisinde rollü bir şekilde yardımcı olmaya çalıştı gittik aradık fakat sonuç yine aynıydı bir sürü silah kutularının bulunduğu yerden 1 ila 3 arasında basit bulup ayrılmak bu seneryo en iyi olanı yaklaşık 20-22 saattir oyundayım eşya buldum fakat maalesef eskisi gibi tatmin edici bir şekilde bulmadım bu lootları geçen sezonda insanlar 10 saatte 1 tabanca veya şanslı gidersen smg’dir pompalıdır bu tarz silahlara filan ulaşabiliyordu fakat burda artık bu şekilde devam ederse sunucu çok fazla oyuncunun bırakıcağını düşünüyorum tamam burası pvp sunucusu değil diye loot oranları acayip şekilde düşürülmüş ama realistic olarak bakıcak olursak bana göre bi insan askeriye girdiği zaman silah yapıcak malzemeyi eskisi gibi bulabilmeli,

Ayrı bir konu ise E ile Lootlama insanlar plastic vb şeyleri bulamama sebeblerinden biri bence bu çünkü kutuları dağıtıp teker teker bakabiliyorduk fakat bu artık mümkün değil sunucuda güzel olan bir target sistemini eski sezonların hepsinde kullanılan bir sistemi bu sezonda değişmesini pek anlayamadım
insanlar bazıları çıkıyor diyor bende 15 kaliteli var basit 20-25 bazıları görüyorum yakın arkadaşlarım olsun genel insanlar olsun loot’a gidiyorlar birkaç saat sonra geri döndüklerinde sıkıldım değmedi çıktığııma diyerek oyundan çıkıyorlar şuanda oyunda herşey bana göre karma karışık bir şekilde
acilen bazı şeyleri eski şeklinde oyunda görmeliyiz yoksa çok fazla oyuncu kaybedicez ki böyle birşey olmasını outbreak’a saatlerini ayıran hiçbir kimse istemez diye düşünüyorum

2 Beğeni

Güzel düşünmüşsünüz, haklı olduğunuz noktalar vardır. Ama şunu düşünün. Buradan 1 haftada full+full cephanelikle 8. Güne başlasanız emin olun daha çok sıkılacaksınız.

Ben 2-3 tane silah yapıp yedekleyince “e artık gitmeme gerek yok ki.” Kafasına girip sosyal takılan biriydim eski outbreak te. Dolayısıyla burada daha zor olması bence daha iyi olmuş.

“Değmedi gittiğime.” Kısmı da bence “beklentiyi yüksek tutmakla” alakalı bir durum. Ben tek seferimde 1 pompalı yapacak lootu bulma hevesiyle gidip 3 kaliteli 2 basit 4 plastikle dönsem benim de hevesim kaçar tabii.

1 Beğeni