Eski ZRP Kurallarına Geri Dönüş Acilen Yapılmalı

Kesinlikle rolsüz şekilde adam vurulmamalı
Outbreak 2. sezon kuralları geçerli olabilir
Sayın Kaliteli rol yapan arkadaşlarım lütfen bu konuya yorum yapın ya da konu açın.

7 Beğeni

Evet bu konuda ben ve benim arkadaşlarıma da bıkkınlık gelmiş durumda, kaldı ki sırf bu yüzden artık loot yapmak için şehir rolü bile gerçekleştirmek istemiyorum. Ama bununla ilgili bir şikayetimiz olduğunda ( kanıtlı bir şekilde ) hemen sonuca ulaştırılıyor. Yönetim ekibi bugün sizin yaşadığınız olayın aynısını yaşadığımızda çok hızlı bir dönüş yapıp gerekli işlemi uyguladı. Sanırım biraz daha dişimizi sıkıp bu tarz insanların soyutlanmasında yardımcı olarak eski outbreak rollerine kavuşabileceğiz :slight_smile:

3 Beğeni
  1. sezon oyuncularından biriyim, bu sistem hali hazırda devam ediyorsa şahsen başvuru atmayı düşünmüyorum. Sonuçta burası bir Zombi RolePlay sunucusu, insanlar ise Roleplay yapmak için sunucuya başvuru atıyor. Kimse Battle Royale mantığıyla girip ego tatmini sağlayacak kadar loot topladıktan sonra olduğu yere oturup beklemez diye düşünüyorum. Neredeyse bir kaç aydır sunucunun açılmasını canla başla bekliyordum ama bu şekilde yorumların gelmesi beni hayal kırıklığına uğrattı.
1 Beğeni

Kural guncellemesi ile rahatladığınızı düşünüyorum, 2.sezonda ki Ocean Hospital yerine sehir merkezi redzone oldu farklı olarak. Fikirlerinizle katkı sağladığınız için teşekkür ederim.