Etkinlik önerisi ve sosyal rp eksikliği hakkında

İnsanlar sosyallikten tamamen uzaklar. sosyal role girmeye çalıştığında bir şey satmaya çalışıyorlar, takas için depo önünde konuşuyor ya da basıp gidiyorlar sadece tanıdıkları insanlarla konuşuyorlar. Sadece gun için gelmiş gibiler. Belki sosyal eksikliği etkinlikler yapılarak giderilebilir belki benim gibi sosyal rp yapmak, tanışmak isteyenler vardır…

2 Beğeni

Geri dönüşünüz için teşekkürler,

Ada Amerika Geleneksel Parti

Ada Amerikada bulunan psikologlar, insanların psikolojisi üzerine çalışmalar sürdürmektedir. İnsanların hayatlarını normalleştirmek için Ada Amerika içerisinde her ay geleneksel partiler düzenlenmektedir. Psikolojik olarak insanları iyi etkileyen bu parti Ada Amerika içerisinde artık geleneksel bir hal almıştır. Hayatta kalanlara umut olan bu partiye katılıp yeni insanlarla tanışmayı unutmayın.

Sürekli yapılan bu etkinlik hikayesel olarak hayatı normalleştirmek için düzenleniyor ancak galiba siz kaçırdınız bugün tekrar yapılacak kaçırmayınız. Şimdiden keyifli roller

1 Beğeni

ben bu düşüncene katılmıyorum şahsen saat 18.30 dan 00.00 a kadar dediğin doğrudur ama o saatten sonra sosyal rp den çıkamıyorum desem yeridir çoğu zaman uykusuz kalıyorum 5 6 saat aralıksız sosyal dönüyor. Sadece yeni insanlarla tanışmanızı öneririm

1 Beğeni

Kendi deneyiminde bu şekilde olabilir ama ben ne zaman konuşmak istesem insanlar bir şeyler satmaya çalışıyor tabii bu benim kendi deneyimim umarım senin bulduğun aralıksız sosyal ortamını bende bulabilirim. Geri dönüşün için teşekkürler bu arada :cherry_blossom:

1 Beğeni

Sosyalleşmek Ada Amerika içerisinde çok kolay aslında, daha girişken olup insanlara salgından önce ne yaptıklarını vs. sorarak rol başlatabilirsiniz.