Fazla vakit kaybı / loot sorunu

Herkes oyunu sabahtan akşama / akşamdan sabaha kadar oynayamıyor. Normal bir insan oyuna en fazla 2 saat vakit ayırır, 2 saatte de ne kadar loot kasar, ne kadar sosyal rp yapabilir ? Hard olsun gerçekçi realistik vesayre falan filan zırva. Bunun bir oyun olduğunu unutmamak lazım sabah başladım bu saate kadar tek bir tabanca yapacak kadar bile item çıkmadı. Ayrıca, E tuşu ile loot yapmak çok kötü olmuş. Nereyi aradığımızı bilmediğimizden tut, heves kalmıyor loot yapmaya. Askeri üsse gittim 2 basit tabanca bile bulamadım, lootlar çok geç yükleniyor. 1-2 saat yerine yarım saat bir saat olsa oyuncu rahatlar.

Outbreak Portal size zaten iki saat içerisinde silah yapma olanağı tanımamaktadır. Bazı şeyleri elde etmek için zaman harcamanız gerekebilir. Eğer zaman harcamak istemiyorsanız, oyun içerisine ticaret merkezi gelecektir. Ticaret merkezinden eşyaları temin edip ticaret döndürebilirsiniz.

Kastettiğim şey bu değil. 10 saat loot yapmama rağmen üstelik askeri üsse de gittim, hiç bir şey bulunmuyor. Hevesi kalmıyor insanın. Sadece silah üretimi değil şehir de ki tüm mekanikleri gezmemize rağmen araç parçası da bulamadık. 2 gündür. Sadece biraz daha hızlı eşya yenilenmesi olursa hevesli bir şekilde oynanabilir oyun.

Yeni gelen güncellemeden sonra güzel dönüşler aldık, güncelleme sonrası loot yapmaya çıktınız mı?

Bugün saat 20:00’dan sonra güncelleme gelmediyse hayır. 1 saat falan oluyor oyundan çıkalı.