FRNDS 34A2 Tape Recording

ZzZ-z-Z-Z Artık iyice daralmaya başladım en sonunda patlayacağım galiba yok onbaşı azarları yok saygısızlık İŞİM OLMAZ ! bu şekilde giderse basıp gideceğim banane ya böyle bir işmi olur kendi kendilerini yesinler… ZzZ-z-z-Z Her neyse muhafızlığın ilk günü tanıştığım Bobby İle Bence Şuanda Sıkı bir dostluğum var en azından ben öyle düşünüyorum. Elizabeth’in yeri gerçekten bende çok ayrı yeni tanıştık ama nedense önceki Dünya’dan bir şeyleri bana hatırlatıyor umarım hislerime güveniyorumdur ve yalnız bırakılmam… Zz-Z–z–z- Arkadan Duyulan Belli Sıklıklarla Gelen Sinyal Sesi ZzZ–z-Z Kevın’a çok fazla takılıyorum ama gerçekten sempatik bir çoçuk iyi bir arkadaşa benziyor daha çok bir şeyler paylaşmamız lazım bu arkadaşlığın ilerleyeceğini düşünüyorum. Polina diye biri ile tanıştım çok sıcak kanlı daha ilk seferde bana yardımcı oldu iyi bir kız ama bizim s*lak muhafızlardan birinin sevgilisi gibi bir şeymiş buna çok güldüm Z-z-Z- Arkadan Duyulan Sesler Sıklaştı Z-z-Z-z- Eskilerden bir yüz gördüm o kadar mutlu oldum Caitlyn Burada Hala Yaşıyor Kendisiyle Çok dalga geçiyorum kurucu babalarımzıdan biri isyanın baş direği umarım alınmıyordur kendisini sevdiğim için takılıyorum onu ilk gördüğümde içim o kadar sevgi dolduki uzun zamandır böyle bir duygu yaşamamıştım Caitlyn ile belki o kadar yakın değiliz gibi duruyor ama sanki kendi kanımdan biriymiş gibi umarım başına bir şey gelmez gözüm onun üstünde. Onun için üzülüyorum Timmy ile sık sık tartışıyorlar nerde o kilise çıkışımızdaki Timmy Nerede O Caitlyn umarım onlar için en iyisi olur umarım şu zor zamanda bulduğum güvendiğim arkadaşlarım için en iyisi olur… Zz–Zz- Arkadan Gelen Sesler Bitti Z-z-Z-z-

1 Beğeni