Frost Back'in Günlüğü Sayfa Başlığı : "Yalnız"

Tarih 07.24.38 Bugün ele almak istediğim konu insanlar.

İnsanların yitirdiği yaşama dair anılar topluyor ve bir an olsun geçmişe gidiyorum…
Belki geçmişi geri getirmiyor ama öncesini hayal etmemi sağlıyor.

Şehirde Mirror Park çevresindeki evlerin bahçelerini incelerken bugün közleri içinde bir barbekü buldum belki derin şeyler ifade etmiyordu ama bu barbekü başında kurulan hayaller aklıma geldi evin çevresini incelerken dışarıda iplere asılmış fakat vakit geçtikçe daha da kirlenmiş el örmesi bir çocuk kazağı buldum.
image
(Günlüğe çizilen referans resim)

Yalnızlık
İnsanların bu günlerde birbirlerine bir limanmış gibi sığınması beni daha da güvensiz hale getiriyor.
Masum görünüşlü dostlarımın çıkarları uğruna kendi kırmızı çizgilerini aşışlarını hayretle izliyorum, neyse ki herkesin bir atış şansı var ya hedefi tutturursun ya da… Iska şansı yok!

Iskalayan dostlarımın isminin üzerini karalıyorum.

Bu felaketin içerisinde bulunduğum süreden beri kardeşim diyebileceğim insanlara sırtımı yasladım dostum olmadı. Kuşkusuz güvendiğim kardeşlerim var ve en başta geleni Samuel (Turtle) ve beraberinde Clara (Dedektif) dost edinmeyi çok kez denedim fakat hiç biri bana Samuel ve Clara’nın sağladığı güveni sağlayamadı Havanna bir aralar gözüme oldukça cana yakın ve güvenilir geliyordu fakat dün söylediklerinden sonra güvenimi kırdığına inanıyorum, bir süre için mide bulandırıcı…
Otto diye biriyle tanıştım eğer elinden tutarsam en azından birine daha umut olabilirim,
Oturaklı ve ne yapması gerektiğini bilen birine benziyor insanlara verdiğim son şansı Otto ile değerlendireceğim sanırım.

Bu durum beni sanırım eski halime dönmeye zorluyor bu yolu yalnız yürüdüğüm sıralarda pek kaygım kuşkum olmuyordu. “Arkamda birisi daha var, başa çıkabildi mi?” düşüncesi olmadan daha gelişigüzel hareket ediyor ve gözü pektim. Sanırım tek başıma daha iyiydim.

/Konu dışı “Kış
Önümüz kış, bolca erzak ve yakacak kaynak toplamalıyım kendime güvenli bir bölge oluşturup sığınak inşa etmeliyim.

Frost out.

  *Sayfanın kenarında yumuşak bir şekilde yazılmış* "B hiç güven vermiyor."
2 Beğeni