Geçen sezon ban yiyenler

Geçen sezon gerek rol içerisinde ki gerçek anlamda fivem aleminde tabir ettiğimiz toxiclikleri ile gerek Portal yetkili ekibine karşı tutumları ile fazlası ile sorun çıkartan kitle yeni sezonda affedilecekler mi tekrar Whitelist “Traveler” permlerini alıp evrende rol yapacaklar mı, yapacaklarsa geçen sezon yaptıklarının yapılmayacağının garantisini nasıl verecekler ?

Sarı Düzeydeki Yasaklamaların Zaman Aşımına Uğraması

Sarı düzeyde yasaklama almış oyuncular in-game-access yasaklamaları zaman aşımı nedeni ile kaldırılacaktır, sarı düzeydeki yasaklamalar 3 ay sürmektedir, bu sürecin tamamlanması sonrasında kişiler oyuna yeniden başvuru ile erişim kazanabilirler.

Kırmızı Düzey Yasaklar Nelerdir ?

Oyun içi hile kullanımı, 3.parti yazılım kullanımı, modifikasyona uğramış oyun dosyası kullanımı, ağır sözlü hakaret, oyuna ait kaynakların çalınması, yetkili kişilere hakaret içerikli mesaj ve ileti gönderimi, yetkilileri kandırmaya çalışmak, ırkçı ve siyasi söylemler.

Sarı Düzey Yasaklar Nelerdir ?

Oyun içerisinde işlenen kural ihlali, evren kurallarına uymama, evreni amacı dışına çıkarma, oyun kurallarının ihlali.

Kırmızı düzeyde yasaklanan kişiler HWID, IP, Rockstar License, CFX ID bilgisi üzerinden tüm Portalize oyun sistemlerinden süresiz olarak yasaklanmaktadır.

1 Beğeni