Ghostpeak (Oyun açığı kullanımı)

Merhabalar,

Şikayet edilen oyunun yaşandığı tarih ve saat : 09.07.2023 19:06 civarı yaşanmıştır.

Şikayet sebebi : Ghostpeak ( Oyun açığı kullanımı)

Kanıtlar : OB Ghospeak1 - YouTube OB Ghost Peak 2 - YouTube Ghostpeak 3 - YouTube Ghostpeak 4 - YouTube

Şikayet eden kişinin Discord ID : 281037336316346379

Şikayet ettiğiniz kişiye ait bilgiler (Ad, Soyad, DiscordID, Oyun içi karakter Adı) : Bilmiyorum. Kill log kanalından bulunabileceğini düşünmekteyim olay saati 19:06 civarıdır.

Merhabalar,

Girmiş olduğumuz çatışma rolünde şahıslar video miktarından da anlayabileceğiniz üzere defalarca oyun açığı olan “Ghostpeak” yöntemini kullanarak bizlere hasar vermişlerdir. Bu bir oyun açığı olduğu için çatışmaları gerçeklik dışına çıkartarak oyunun combat sistemini tıpkı Shift + Sol click spamlama gibi abuse ettiğini düşünmekteyiz. Sonuçta bizler onları göremez iken hatta ve hatta bizler de duvarın arkasında iken kendi bulundukları duvarın arkasından bizlere ateş etmektedirler. Bu gibi açıkların kullanımı karakterlerimizin can miktarını ciddi etkilemektedir hatta ve hatta öldürebilmektedir de diyebiliriz. Konuyu değerlendirmenizi arz ederim.

İyi çalışmalar dilerim.

1 Beğeni

Merhaba gerekli incelemeleri daha detaylı yapmak adına kanıt niteliği taşıyan videoları daha uzun bir şekilde bize iletebilir misiniz ?

yetkili - YouTube video bu dostum al incele

Gerekli incelemeler başlatılmıştır.

1 Beğeni

Merhaba,

Kontrolleri sağladığımızda iki tarafında ghostpeak yaptığını görmekteyiz. Kurallarımızda ve sistemimizde bu konu ile alakalı bir açık olduğu için her iki tarafa da herhangi bir cezalandırılma yapılmayacaktır. Ghostpeak 10/07/23 09:00 da sistemsel olarak engellenmiştir.

dostum benim , sen videoda görmemişsin galiba ben kendimi dışarı çıkartıp sıkıyorum. Eğet karşı tarafın bir pov’u yoska ben bunu ghost peak olarak adlandırmanızı istemiyorum. Sebebi ise bir başka desteğimizde gerekli kanıtlarımız olmadığı için meta şüphesi ile uyarı almıştık. Bu yüzdende karşı tarafın bir pov videosu yok ise uyarı almalarını talep ediyorum.(videoyu lütfen tekrara izleyin ben ghost peak atmıyorum kendim sütunun arkasına çıkıp ateş ediyorum.) Ayrıca arkadaşlar beni sadece ghost peak atarak değil olduğum duvarın arkasına mermi geçirip beni vuruyorlar.

Chef hocam istersen Ghostpeak in nasıl birşey olduğuna dair video ve görseller ile ufak bir gösterim sağlayabilirim size ? İddia ettiğiniz Diego madem Ghostpeak yapıyor neden kendini göstererek defalarca sıkıyor ? Ayrıca ben bu Ticket’ı daha üst bir yetkilinin devralmasını talep ediyorum. Sizin bu konuda tarafsız olmadığını düşünmekteyim bunu daha önce bakmış olduğunuz farklı Ticketlarımızda defalarca gözlemledik.

1 Beğeni

Merhaba,

Sikayetinizi ben devraliyorum. Konu ile alakali incelememi yapip size buradan geri donus saglayacagim.

Saglicakla kalin,

Merhaba,

Şikayeti devraldığınız için teşekkür ediyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

1 Beğeni

Tekrardan merhaba,

Ilettiginiz videolari inceledim. Soyle ki, gonderdiginiz videolarda sahsi kararim iki tarafin da ghostpeak denemesi/bu sekilde avantaj saglamaya calismasi. Bu sikayetinizden sonra scriptsel olarak gelecekte olusabilecek ghostpeak imkanini engellemis bulunmaktayiz.

Sonuc olarak bu sikayetinizle alakali kararim, iki tarafin da bunu kullandigi/denedigi icin uyari almayacak olmasidir.