Gözlem... (Ada Amerika)

İÇİMDEKİ ÖFKE. (1.SAYFA)

Aradan Geçen Bir kaç Yıl Sonra bile Dostlarımın Ölümünü Kaldırmakta zorlanıyorum O yüzden Bu şehirden Gitmem Gerekiyordu Geriye kalan Tek Dostum İle Bu şehirden Ayrıldık Fakat Bu şehirden Ne kadar uzaklaşmak istesek de Los Santos Bizi Geri İçine Çekti Bu şehire Tekrar Ayak bastığımızda Eski Enkaz Düzeninin Yıkıldığını Yerine Yeni Bir Sistem Geldiği Gördüm Eski Zamanlarda İsimlerini Sıkça Duyduğum Yargıçlar Tamamı İle Şehri Ele Almış Halde insanları Kendi Kurallarına göre Yaşamaya Zorlamışlar Şehrin Karanlığından Kaçıp İnsanları Bir Adaya Mahkum Etmişler Kendileri de bu Adanın Gardiyanları Olmuşlar Bu Rezil ve Yalanlar ile Dolu Yerin İsmine ADA AMERİKA Diye İsim Koyulmuş. Çok İronik.

(2. Sayfa)

Gözlemlediğim Kadar İnsanlar Ada İçerisinde Hiçbir Açıdan Özgür değiller Adayı İstediğin Gibi Gezemiyorsun Gezmeye Çalıştığında Önüne Engel koyuyorlar Bu da insanın aklında Soru işaretleri Oluşturuyor Baştaki Kişiler Çok şey Gizliyor Ama Bunların Hepsini Burda Yaşayan Ve güvende Olmayan İnsanlar İçin Ortaya Çıkaracağım Olası Bir Kalkınma Durumunda İnsanların Gözünün Yaşına Bakılmaz O yüzden Gizli Şekilde Kendimi Açık Etmeden Uğraşacağım Başardığım Zaman İnsanların Arkamda Duracağına Eminim Çünkü Hiç bir Mayın Tarlasında Tavşan Deliği Kazılmaz Kazıldığı Taktirde Bütün Mayınlar Ortaya Çıkar Bu Düşünce ile Yola Çıktığım Sürece Bütün Mayınları Ortadan Kaldıracağıma İnanıyorum

D.

2 Beğeni