Hans Adelard'ın Kitabı 3.bölüm

Ordu 1 alay daha getirdi . Fakat sessiz , ayni diğerleri gibi . Umarım bu yığınak şehri tekrar kurtarabilmek içindir . Duyuyor ve duygulanıyorum . Her gece birlikte My Country Tis Of Thee söylüyorlar . Onlar bizim evlatlarımız . Bizim için geldiler hissediyorum , kahramanca dövüşecekler ve Amerikan tarihinde ilk defa düşman işgaline uğrayan ilk yerleşke’yi Los Santosu kurtaracaklar . Kara günler sona erecek inanıyorum . İnanmak istiyorum artık , köleliği bitiren , bağımsızlığı dişiye tırnağıyla kazıyarak getiren ordu . Gel artık , bekletme halkını . Gözümüz semalarda 10 yıl seni aradı , Jet motorlarının sesine , Tanklarının paletine hasret kaldık . Gel kurtar bizi , madem ki gayret ettin teslim etmedin bu soylu ülkeyi . Onun her bir parçasında haykır daha önce yaptığın gibi . " Babalarımın öldüğü ve benim özgür doğduğum topraklarda bizler özgürlüğün şairleriyiz . " Haykır ki eski günlerin hatırlansın . Uğruna sayısız fedakarlıklar ettiğimiz bayrağımız tekrar dalgalansın . Bizden alma onun gölgesini , sığınacak neyimiz kalır alırsan ? Biz seni bekliyoruz , gel ve kurtar bizi . Ataların senden bunu bekliyor . Hayata karşın umudum varsa senden , yaşıyorsam eğer senin bir gün geleceğini bildiğimden . Bekletme seni bekleyenleri , o kötü günler burada başladı seni bekliyor senden çaldığı geleceği yine sana teslim etmek için .

1 Beğeni