Kendimce kıyafet sorunu

Selamlar, geçen sezon evrene uymayan kıyafette insanları çok görmüştüm. Bu insanlar yine olacaktır bu insanları kontrol edip kurallarla uyarmak yerine bu tür kıyafetlerin paketten çıkarılması daha iyi olabilir.

Ayrıca lootlanabilir kıyafet scriptti de kullanılabilir. İspanyol ve Amerikan sunucuları bu scrpitti kullanıyor ve hoş duruyor.
Teşekkürler.

2 Beğeni

Kıyafet konusunda bencede evrene uygun kıyafetler giyilmeli.Ama paketten çıkartılması konusunda hem fikir değilim.Sonuç olarak her ne kadar o evreni yansıtsak da bazen o evrenin dozunu da çıkarmak kanaatindeyim.Örnek vermek gerekirse sürekli aynı kıyafeti görmek veyatta sürekli aynı şeyi görmek insanı artık bunalıma doğru sürükler… He ama demiyorum ki şehire lootlamaya giden bir insan pijama takımıyla lootlamaya gitsin tabi ki yanlış bu ama atıyorum geçen sezon mesela safezone alanların da pijama partisi gibi etkinlikler yapılıyordu.Bu yüzden etkinliklerin daha renkli ve eğlenceli olması açısından kıyafetlerin çıkarılmaması kanaatindeyim ama harici dediğin her şeye katılıyorum <3

2 Beğeni

Merhaba,

Bu sezonda kiyafet paketimizi ozenle secerek bir araya getirdik. Evrene uyumlu bir cok Outbreak’e ozel kiyafetler goreceksiniz. Lakin unutmamamiz gereken bir durum ise, hala bir oyun oynadigimiz gercegi. Oyuncularimizin olabildigince keyif almasini amacladigimizdan, kiyafet seceneklerini genis tutmaya ozen gosterdik. :heartpulse:

2 Beğeni