Kevin Dark'ın Hikayesi

Kevin Dark’ın Hikayesi

Lanetten Önce

Kevin Dark 7 Nisan 2015 doğumlu bu lanetten önce çok mutlu bir aileye sahipti maddi durumu yerinde güvenlikli bir mahallede oturuyordu babası Meksikalı annesi ise Amerika’nın Los Santos şehrinde doğmuştu babası zengin bir iş adamıydı O yüzden çok fazla şehir çok fazla ülke dolaşıyordu kevin’in doğmasına 3 yıl kala kevin’in babası ve annesi Los santos’ta tanışmıştı babası iş için geldiği Los santos’ta annesi üniversite okuyor du annesi ve babası tanıştıktan 3 yıl sonra ilk çocuk olan Kevin dünyaya gelir . Maddi durumu yerinde olan bu aile Los santos’un Zengin mekanlarında yaşamını sürdürmektedir takvimler 2019’u gösterdiği zaman kevin’in bir kız kardeşi dünyaya gelir 2022’e kadar mutlu ve huzurlu bir yaşam süren Dark ailesi takvim 2022’yi gösterdiği zaman tüm dünyayı yıkan bu salgın dünyaya gelmişti

Başlangıç

Kevın’ın babasının iş hayatı ve politikaları sayesinde salgından Sadece 20 dakika önce haber alabilmiştir Fakat hazırlanıp evden çıkmaları artık çok geçti Los santos’un göbeğinde Los santos’un her bir yerinde alarmlar çalmaya başladı kevin’in babası apar topar ailesini bir arabaya bindirip sığınağa doğru yola çıkmaya başladı Yollar çok kalabalık her yerde Dumanlar kaza yapmış arabalar ve her yerde çığlıklar Kevin için unutulmaz bir andı günümüze böyle bakıldığı zaman o çığlıklar O dumanlar hala daha zihninde kevin’in babası trafikte aralara gire gire kornalar çala çala ilerlemeye çalışıyordu ki kaza yapana kadar Aslında çok da büyük bir kaza değildi araç yürüyebilir haldeydi fakat arkada kilitlenmiş
trafikten dolayı araç oradan çıkmaz halleydi apar topar çantalarını alan Dark ailesi araçtan çıkıp sığınağa doğru koşmaya başlarlar sığınakla aralarında 4,5 kilometre vardır her yerde ısırılmış insanlar her yerde çığlıklar içerisinde
acı çeken insanlar vardı sığınağa doğru koşarken Yaşlı bir teyze kevin’e doğru ellerini uzatır teyzeyi kaldırmak için yardım ederken babası bir anda kevin’i çeker ve Yollarına devam ederler dar bir sokağa girdikleri anda karşılarına 2 adet enfekte çıkar yollarını çevirmek isteyen dart ailesi arkaya doğru koşmaya başlarlar ki bir adet enfekte daha karşılarına çıkar kevin’in babası belindeki silahını çıkartır ve enfekdelere doğru dogrultmaya başlar ve ağzımdan şu sözler çıkar (Bizden uzak durun Bizden uzak durun size zarar vermek istemiyorum Ben böyle bir insan değilim Bizden uzak durun) enfekteler Dark ailesine doğru yaklaşmakta( size zarar vermek istemiyorum Sadece ailemi korumaya çalışıyorum lütfen uzak durun) enfekte ile kevin’in babası arasında 10 metre vardır kevin’in babası gözlerini kapatır ve üç el ateş eder enfekte yere yayılmıştır arkasındaki enfekteler bir anda ona doğru koşmaya başlar kevin’in babası arkasına döner ve
altı el onlara ateş etmeye başlar çevresindeki 3 enfektiği etkisiz hale getirmişlerdi fakat bilmedikleri şey şuydu toplamda da 9 el Ateş edildi ve çok fazla ses çıkartıldı…
Çevredeki bütün enfekteler Dark ailesinin üstüne koşuyordu kevin’in babası annesine(kevin da al git buradan ben size yetişirim) annesi Kevin ın elinden tutar ve kucağında kız kardeşiyle birlikte koşmaya başlar arkadan çok sayıda silah sesi gelmekte Kevin kafasını çevirip babasına bakmaya çalıştığında annesi eliyle müdahale eder aradan yarım saat geçer sığınağı çok yaklaşmışlardır ama babasından hala daha bir iz yoktur kevın hayatı boyunca bu bilimsizlikle mücadele edecek babası yaşıyor mu yoksa hala daha bir yerlerde onu mu arıyor sığınağın önüne geldiklerinde kapılar açılır ve küçük kız kardeşini annesi kevin’in kucağına verir ve kevin’in yanaklarını okşamaya başlar( en kısa sürede geri döneceğim Senden isteğim Ben dönene kadar kız kardeşine iyi bak anne hepinizi seviyor) Kevin annesine yalvarır Anne sen gitme sen yapma diye annesi kevin’in yanağından öper ve köşede Duran paslı boruyu eline alır ve arkaya doğru kocasını bulmaya gider Aradan saatler günler haftalar geçer ve ne kevin’in babasından ne de kevin’in annesinden haber gelir Kevin daha 7 yaşında iken artık hem öksüz hem yetim kalmıştı…

Sığınak ve Çöküş

Yalnızlık içerisinde boğuşuyor du Kevin Sadece yanında 3 yaşında bir kız kardeşi ve çevresindeki bu yabancı insanlar vardı Kevin çok uzun sürelerdir sığınakta yaşadı dışarı çıkmaktan çekinen dışarıdan gelecek olan tehlikelerden çok korkuyordu sadece sığınakta kalıp sığınağın işlerini yaptı temizlik yaptığı yemek yaptı eline iğne iplik alıp kıyafet dikti Aralarında en çok zevk aldığı şey kıyafet dikmekte çevresindeki insanlar yaşadığı dünyanın bu kadar güvenli olmadığını anlatmaya çalışıyordu ona kendini savunmayı öğretmek istediler ama Kevin her seferinde reddetti…
Kevin 20’li yaşlarına kadar gelmişti Aradan çok uzun zaman geçti ne annesinden ne Babasından bir haber yoktu yanında sadece Sarı saçlı mavi gözlü bir kız kardeşi vardı günlük rutin olarak sığınaktan belirli görevli insanlar Dışarıya çıkıp yemek su gibi temel ihtiyaçları karşılayabilmeleri amaçlı şeyleri bulmak için dışarıya çıkıyorlardı yine o standart günlerden birisiydi saat 14 haziran 2035 19.30 u gösterdiği zaman görevller içeri girdi görevlilerin üzerleri kanla kaplı ellerindeki levyeler ve bıçaklar kan içerisinde hemen arındırma odasına girip üzerlerindeki kanlardan ve pisliklerden kurtuldular yeni kıyafetlerini giydiler ama içlerinden birisi iyi değildi sadece çok fazla terliyordu ve çok gergindi Alvin isimli bir kişi…
Saat 23.00 ı sularında b yatakhanesinden kırılan cam şişe sesleri duyulmaya başladı görevliler hemen bağırdı (Ali’nin bir sıkıntı mı var) Alvin gergin bir ses tonuyla (olumsuz Efendim Sadece su içmek istemiştim bardak elimden düştü)
Alvin artık kendini kaybetmeye başladı artık hareketlerini kontrol edemiyor ve elleri çok fazla titremeye başladı saat 15 haziran gece 3.30 sularında Kevin ani bir çığlıkla uyandı çığlıklar B yatakhanesinden geliyordu Alvin artık enfekteye dönüşmüş bütün insanları ısırmış hemen bütün görevliler B yatakhanesine doğru ilerledi çığlıklar devam ediyordu her taraftan silah sesleri kapalı bir sığınakta ateşlenen bütün silah sesleri bütün sığınağı Yankı içerisinde bıraktı herkes kulaklarını tutmuş ve yankı’nın bitmesini bekliyordu aralarından bir tanesi bu acıya dayanamadı ve çıkış kapısına doğru ilerledi bütün görevliler B yatakhanesini ilerlediği için kapıda Duran nöbetçimiz kalmadı ve düğmeye basarak kapıyı açtı yankılar dindi İşte insanlar kulaklarını tutup yavaşça kendilerine gelmeye çalışıyordu Kevin ise o arada kız kardeşinin elinden tutmuş kulaklarının kendine gelmesini bekliyordu insanlar daha kendilerine gelmeden kapıdan sürüyle zombi içeri girmeye başladı çok fazla acıkmış ve kan isteyen zombiler içerikteki bütün insanları öldürene kadar durmayacak zombiler b yatakhanesi c yatakhanesi ve diğer bütün yatakhaneler istila altındaydı Kevin kardeşinin elinden tuttu ve çıkış kapısına doğru koşmaya başladı kapıdan çıktılar

Nerdesin Kardeşim

Gece karanlığında yollarını bulmaya çalışıyorlardı bir tane kapısı açık ev bulular hemen içerisine girip kapının arkasına bulabildikleri en ağır şeyleri koydular kevin hemen mutfağa ilerledi ve tezgahın üzerinde duran bıçağı eline aldı ev çift katlıydı Hemen kız kardeşiyle birlikte üst kata çıktı buldukları ilk kapının arkasına dolabı yıktılar kız kardeşi sabaha kadar o evin içerisinde beklediler artık günaymaya başladı yıktıkları dolabı yavaşça kaldırmaya çalıştılar fakat başaramadılar artık o odanın içerisinden çıkmak için tek bir seçenekleri kaldı Kevin yerde Duran sandalyeyi aldı ve odanın içerisindeki Pencereye doğru fırlattı pencere kırıldı odanın içerisinde Duran perdeleri söktüğü ve birbirine bağlayarak aşağıya doğru bir halat yaptı ve bu halatı da odanın içerisindeki peteğe bağlı sonra Kevin aşağıya doğru indi Kevin babasından öğrendiği kadarıyla şehirden uzak durmaları gerekiyor Kevin ve kız kardeşi yüksek bir tepeye çıktı ve etrafına bakındı şehrin tam tersi yönünde ilerlediler saatlerce yürüdüler artık Kevin ve kız kardeşi çok acıktı ve çok susamışlardı Artık gece çökmeye başladı ve Kevin ve kız kardeşi acilen sığınaçak bir ev bulmaları gerekiyordu yürümeye devam ettiler ve Artık tamamen karanlık çökmüştü çalılıkların arasında yürürken çalıkların içerisinden zombiler bir anda Kevin ve kardeşinin üstüne koşmaya başladı
Ve onlar da kaçmaya başladı Kevin dakikalarca arkasına bakmadan koştu nefesi kesildiği yerde Bir duvarın arkasına saklandı ve etrafına bakındı kız kardeşi yanında yoktu bir anda ona bağırmaya başladı (Neredesin Neredesin Seni göremiyorum) kevın kız kardeşini kaybetmişti ve çok korkuyordu hemen bir çalılıkların arasına yattı ve Sabaha kadar orada gizlenmeye çalıştı sabah olmuştu günaymıştı Kevin çevreye yakın bir yerlerde bir ev buldu içeriye girdi ve oraya kamp yapmaya başladı saatlerce günlerce haftalarca orada kız kardeşini aradı kız kardeşinden bir iz bile yoktu Kevin Artık tamamen bunalıma girdi ailesinden son kalan kişiyi de kaybetti annesine vermiş olduğu sözü tutamadı acaba kız kardeşi öldü mü Yoksa hala yaşıyor mu ? Yine bir gün çevrede kız kardeşini ararken çok sayıda askeri araç kevin’in yanına yaklaştıvurgulanan yazı

Ada Amerika ile tanışma

Kevin’i aracın içerisine binmesi için davet etti Kevin aracın içerisine bindi ve onlarla konuşmaya başladı( burada ne yapıyorsun ufaklık Buralar senin için biraz bir tehlikeli) Kevin kız kardeşimi arıyorum diye cevap verdi( Bu çevrede yaşayan bütün insanlar Ada Amerika denilen bir yerde yaşıyor tamamen üst düzey güvenlikli son teknoloji ile korunuyor sen kardeşine neden buralarda arıyorsun)Kevın ( 3-4 hafta önce kız kardeşime burada kaybettim onu arıyorum)
( son zamanlarda Senin yaşlarında bir kız çocuğu bulduk belki kız kardeşin olabilir bizimle oraya gelmek ister misin) Kevin Heyecanlı bir şekilde Tabii ki de gelirim diyerek Ada Amerika’ya doğru yola çıkar Ada Amerika’ya varmıştır hızlıca görevliler tarafından üstü aranır arınma odasında kıyafetlerinden kurtulur ve tamamı ile temizlenir yeni kıyafetlerini giyip adanın içerisine girer adının her biri karışını her bir zerresini arar fakat kız kardeşini bulamaz
Gel zaman git zaman Kevin Ada Amerika’ya yerleşmiştir orada yaşamını sürdürür çok sayıda arkadaş elde eder Oradaki insanlar ona yakın dövüş sanatlarını öğretir ona yapmış oldukları Plastik oyuncak tabancayla atış talimi yapar ve yavaş yavaş Kevın artık silah kullanmayı da öğrenir Tabii ki de çok mükemmel değildir Bu konuda mecbur olmadıkça silaha dokunmak istemez fakat yaşadığı bu dünyada kendini savunmayı öğrenmek zorundadır
vurgulanan yazı

2 Beğeni