Kıyafet Sorunu

İnsanların Ada Amerika’dan çıkarken kıyafet giyme problemi malesef göz önünde, Oynayan oyuncularımızdan %70’i doğru kıyafet giydiği göz önünde ancak geriye kalan %30’luk kısımda erkek kadın fark etmeksizin herkesin kolları açık hiç bir şekilde Enfekteler’den başlarına bir şeyler gelecekmiş gibi değil de, daha çok Valentine City’de günlük güneşlikmiş gibi dolaşmaya çalışıyorlar, Biz oyuncular olarak bir kısmına en azından rolde dikkat etmesi gerektiğini söylesekte malesef umursanmıyoruz bunun önüne ancak Yönetim ekibi geçebilir ve geçmeli diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Kıyafet tercihlerini aynı zamanda karakter özelliklerini de yansıtan oyuncularda var. fakat herkesin tactical giyinmek istememesi çok normal, hem bir yargı var hem de Rol içeriği farkı var. Biraz değişken bir başlık olduğunu düşünüyorum. Farklı başlıklar içerisinde yorumlanabilir

Oyuncular istedikleri şekilde giyinebilirler, bunlara karışmıyoruz. Etrafta buldum rolüne girdiklerinde siz de bir şey diyemezsiniz bence

Kimse tactical giyinmek zorunda değil kesinlikle bunu söylemiyorum lütfen konu yanlış anlaşılmasın ancak doğru tabiri her yeri açık giyinmek mantık çerçevesi içerisinde değil malesef ya

Söylediğimiz şu Ada Amerika içerisinde istediği gibi giyinebilir herkes ancak, Şehre inerken insanların her yeri açık bir şekilde gezmesi en azından bana absürt geliyor

Burada zevkler devreye giriyor, maalesef herkesi memnun edemezsiniz.

Yok yanlış anlamadım sadece bir kitlesi var ve o kitle ile karıştırılmak istemiyor veya yargılanmak istemiyor olabilirler, Direkt overclothing başlığı altında giyinen insanlar da var o konuda da haklısınız ama kendi tercihleri diyelim.

Şahsi görüşüm bunun önüne geçilmesi yönünde sonuçta apokaliptik bir evrendeyiz ve insanların nerede yaşadığının ve ne durumda olduğunun bazı şeyler için önlem alması gerektiğinin farkına varması gerekiyor

1 Beğeni