Kıyafetler ve yere düşmek

Kıyafetler için; Kadınlarda çok harika, çok tatlı aksesuarlar var(kafaya kurdele, tavşan kulağı, ayıcık kostümü vs.) ancak erkeklerde bunların hiç biri yok. Erkekler için de eklenebilirse çok harika olur.
Yere düşmek; normalde sunucuda birini düşürmek için yanında koşarken shift+g kombinasyonu kullanıyoruz. Fakat bu işlemi tek başımıza yapamıyoruz. Örneğin; karakterimin sorunu yüzünden ayağı takılıp düşüyor. Bunu karakterimin tempolu koşuşu(hızlı) scriptin istediği hızın üstünde olduğu için g tuşuna basınca karakterim gayet gerçekçi olarak ayağı takılmış gibi yere düşüyordu. Fakat Outbreakde hem tek başımıza düşemediğimiz hem de scriptten kanaklı olarak hiç gerçekçi düşemiyorum. G tuşuna basılıp birilerinin düşürüldüğü script getirilirse hem daha kullanışlı hem de bu tarz roller için daha gerçekçi olacağını düşünüyorum. (koşarken u bas diyeceksiniz diye şunu ekleyeyim. U basınca sadece karakter yere bırakılıyor. Gerçekçi olarak düşmüyor.) Twitch Linkteki gibi.

U sorunun dışarıda işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum fakat bir kaç kişinin dediğine göre sadece quillsde oluyormuş. Sorun şu karakterimiz asla yere düşmüyor ne yapsak yapalım bayılma tuşu ile kendimizi yere atamıyoruz.

1 Beğeni