Krakter Hikayesi

BAŞLANGIÇ

Ben Toby Creed Fransa/Marsilya Doğumluyum Ailemin tek çocuğuyum ailemle yaşamaya çalışırdım evet evet ne kadar mutlu olmsakta yaşamaya çalışırdık
Annemin ve Babamın ölümünden sonra beni teyzem büyüttü ve beni Fransız Askeri yatılı okuluna kayıt yaptırdılar belkide kendimi burda özgürleştirmiştim belkide benim için en iyi
Yaşanılıcak yer burasıydı bunu benden başka kimse bilemezdi Fransız Askeri yatılı okulundan başarıyla mezun olduktan sonra askeri eyitimlerimi tamamlayıp görev yerime gitmiştim
Görevimi sürdürürken hep üstlerimizin ağzından şu cümlerleri duyardım bu virüs birgün dünyayı yakıp kül edicek ve yaşanılıcak bir dünya kalmıycak diye ve bunu duymak nedense garipti.

Olayın başlangıcı

Bu bağrışlar çığlıklar nerden geliyor bakmam lazım insanlar bir birlerine saldırıyor ve ıssırıyolar lanet olsun birkaç malzeme alıp burdan gitmeliyim acele et toby ıssırılmak istemessin
lanet olsun sadece bir tabanca ve biraz mermimi nasıl hayatta kalıcağımki neyse arakana bakmadan koş toby koş

OLAYA GİRİŞ
3 2 1 Kayıt Ah lanet olsun sesimi duyan varmı hayır hayır topla kendini toby bu sen değilsin derin nefes al ve tekrar başla
3 2 1 Kayıt Sesimi duyan birileri varmı burası çok kötü durumda heryerde aylaklar ve ölü insanlar görüyorum çevremdeki herkes öldü veya aylak oldu
Lütfen yaşayan birileri varsa güvenli bir yer olduğunu duydum eyerki bu frekansa girip benimle iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim (FREKANS 111.4500)

İz Peşinde

Acaba o yere gitmelimiyim en son gördüğüm insanlar tanıdıklarım ordamıdırlar acaba neresiydi orası isma A ile başlıyordu hadi ama düşün toby düşün yapabilirsin aldığın eğitimler
aldığın o kadar ders nereye gitti unutmuş olamam ben hayır kafayı yemedim henüz belkide yemişmiyimdir bilemem bir dakika dışarı çıkıp ip ucu aramam lazım

Ada amerikaya dair ipuçları

Bu kağıt neden burda ve neden yıpranmamamış bakmalıyım belki tuzak olabilir belki beni bir yere çekmek içindir bu bu bir harita ama neresi burası burayı bulmalıyım belkide bulmalıyım
Burda Ada Amerika diye bir yer yazıyor neyse eşyalarımı alıp gitmeliyim kaldığım yer artık güvenli değil

Ada amerikaya giriş

Burası neresi insanlar var ve ben nasıl buraya geldim ahhh başım çok ağrıyor ayna nerde kendime bakmak istiyorum ismimi dahi unuttum bu bu ben değilim ne oldu bana yoksa bendemi virüsten etkilendim neler oluyor
lanet olsun hiç bir şey hatırlamıyorum nasıl oldu da ben burdayım daha dün gece oturuyordum ve etrafı izliyordum neyse sonuçta güvenli ve insalar var ve korunuyoruz burada virüs yok aylak yok
tanıdık yüzler varmı acaba bahsetmeliyim açaba burda olanları çantamı açmam lazım ve frekansa bağlanıp anlatmalıyım insanlar gelmeli dünya hala güvenli değil buranın keşvedilmesi gerek
ne olamaz çantam boş mu bu çok garip tabancam ve telsizim yok burası enteresan bir yer gizemli olmaya başlıyor acaba görevimi burda yerine getirebilirmiyim hala bir asker olabilirmiyim
öğrenmem lazım