Kyle Griggs / Rabbit

İsim: Kyle Griggs
Lakab: Rabbit
Doğum Tarihi: Nisan 15 / 2009
Doğum Yeri: Wrexham, Britanya

BİYOGRAFİ

“Benim işim seni hayatta tutmak. Bunu istediğin kadar zorlaştır”

Britanya’da doğmasına rağmen İskoç kökenli bir aileden gelen Kyle Wrexham’ın orta gelirli bir ailesinde dünyaya geldi. Büyüdüğünde aile sözü dinlemez, kavgacı, alkole düşkün bir çocuk olmasından dolayı evden atıldı. Hayatını sağda solda harcadığını anlayan Kyle ipleri yeniden kendi eline almak için Britanya ordusuna gönüllü olarak katıldı. Ordu kurallarının sertliği her zaman uygun gelmese de, ordu yaşamının kendisine sağladığı çeşitli eğitimler ve deneyimler bunu dengelemişti. Ordudayken kendini bir çok alanda geliştiren Kyle üstlerinin gözüne girmesinin ardından SAS’e katılması için teşvik edildi. Kısa ama dolu bir iki yılın ardından Kyle SAS’den ayrılma kararı aldı. Ailesi ile bağlarını tekrar düzeltmek için Wrexham’a döndüğünde sıcak bir karşılama beklerken kapı suratına kapandı. SAS’e geri dönemeyeceği için Paralı Asker Şirketi olan Forward Gözlem Grubu’na katıldı. FOG bünyesinde çeşitli araştrıma görevlerine çıkan Kyle içindeki uzun zamandır aradığı barışı bulmuştu.

PSİKOLOJİ RAPORU

Yara izleri. Bünyemizdeki operatörlerimizin bir kaçı ciddi miktarda yara izine sahip. Diğer yandan Uzman Kyle “Rabbit” Griggs orduyu bu yaralarını tedavi etmek için kullandı. Hiçbir çıkış yolu mükemmel değildir
ve muharebe yorgunluğu birikebilir; ancak, o, hırsını kararlılığa dönüştürüyor. Yaklaşımı öylesine bir tekil odakla motive ediliyor ki, bu onu en fevkalade ve performansı en tutarlı ekip üyelerinden biri kılıyor.

Oturumlarımda, ne kadar ufak olursa olsun, son zamanlarda gerçekleşmiş iyi bir şeyi soruyorum. Bazıları yaptıkları muhteşem bir kahvaltıdan ya da kendilerini gülmekten ağlatan bir filmden bahsediyor. Kyle heavy metal müziğe olan sevgisinden, Sevdiği kızın ne kadar zeki olduğundan ya da inancından bahsediyor.

Kyle bana, askeri hizmeti sayesinde kendini yeniden bulduğundan bahsediyor, ama satır arasında farklı bir kişi olmak yatıyor. Bence bu biraz daha kendini yeniden şekillendirme. Kararlı bir operatör, yorulmak bilmez bir gönüllü… Şefkatli biri. Her zaman zaten böyle biriydi. Dövmesini yaptırdığı SAS birliğinin sloganı “Kim cürret ederse kazanır.” Kyle’ın hikâyesini anlatıyor. Gelişmeye devam etmesi için, onun yaradılışındaki değişebilme kabiliyetini kabul etmemiz gerek.

– Dr. Kate Pandey, Forward Gözlem Grubu Sağlık Departmanı sorumlusu

GÜNÜMÜZDEN 2 AY ÖNCE

Kıyamet’in ardından yok olan ülkeler gerisinde enkaz bırakırken varlığını sürdüren gruplar yükseliyor. Balkanlardaki bir bilim adamı olanlara çare aramak adına bir serum ile uğraşmaktaydı. Fakat bu bir kaç kişinin kulağına gidince Bilim adamının inşa etmekte olduğu serum yok edildi. Ama geride şemalarını bıraktı. Bu şemalar bir kargo uçağı ile götürülmekteydi. Fakat uçak ile olan bağlantı Los Santos’un üzerinden geçerken kesildi.

** CENNET MELEKLERİ OPERASYONU **

Kayıp şemaların bulunması için FOG bünyesinde birinci sınıf operatörleri bir keşif ve araştırma timi
olarak topladı ve Kyle’da bunlardan biriydi.

  • Görev öncesi çekilen bir fotoğraf

Grup Kraliçe 15-4 kodlu AC-130 uçağı ile Britanya’dan yola çıktı. Uçak Los Santos’a vardığında Şehir üzerinde halkalar çizerek termal kameralar ile gözlem yapmaya başladı. Gözlemlerin ortasında aranan uçağın imzasıyla uyuşan bir yıkıntı tespit edildi.

  • Kraliçe 15-4 kodlu AC-130’dan alınan görüntü.

Keşif sırasında Kraliçe 15-4 kodlu AC-130*** BU KISIM GİZLİ DÖKÜMANDIR *** tarafından düşürüldü. Uçak Şehirin merkezine düşmesi sonrasında şehir içinde bulunan yağmacı grupları ile ağır çatışmaya girdiler.

  • Çatışma sırasında çekilen bir UAV

Yağmacıların sayı üstünlüğünden dolayı *** BU KISIM GİZLİ DÖKÜMANDIR ***. Çatışma sırasında UAV ile olan bağlantı kesildi. Sebebi *** BU KISIM GİZLİ DÖKÜMANDIR *** Aradan 3 saat sonra Rabbit “Kyle Griggs” ile olan bağlantı yeniden kuruldu ve göreve tek başına devam etmesi söylendi. Kyle enkaza vardığında şemalara ait herhangi bir şey bulamadı. Adada neler oldğunu araştırmaya yoğunlaşan Kyle şemaları bulmaya ve insanlara olabildiğine yardım etmeye çalışıyor.

Uçak içi konuşma kayıtları kara kutu bulunduktan sonra yayınlanacaktır.