Loot İçerikleri

Loot bu evrende hayatta kalıp yaşamımızı sürdürebilmemiz için her şey demektir. Nerelerden hangi itemler çıkar, genel olarak hayatta kalmanızı, kendinizi korumanızı sağlayacak ekipmanlar ve parçaların nerede bulunacağı hakkında bilgilendirme aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Askeri Loot : Silah parçası, mermi kovanı, barut, askeri çanta, dikkat dağıtıcı, gps gibi malzemeleri bulacağınız alanlardır. Askeriye , Gun Shop, Haritanın bazı yerlerinde bulunan tahta sandıklar genelde içlerinde askeri loot barındırır. Aşağıdaki resimlerde detaylı olarak hangi proplardan lootlanabilceğiniz mevcuttur. (Not: Red Zone’lar %200 drop oranına sahiptir fakat vurulma ihtimaliniz çok fazladır.)

image
imageGenel Loot : Genel lootlar ise (bez parçası, yemek, su, levye, alet çantası, plastik gibi) oyunda olan bir çok farklı proptan toplanabilmektedir. Plastik; silah ve mermi yapımında kullanıldığı için değerli bir maddedir. (Not: ilk 2 resimdeki gibi bazı kutuların üstüne yürüyerek hareket ettirirseniz tek tek lootlayabilirsiniz.)

Mekanik Loot : Mekaniklerden çıkan lootlar araçlar için gerekli olan blueprint, araç tamir kiti, tekerlek tamir kiti gibi bir çok loot bulunmaktadır. Ayrıca silah craftlamak için gerekli olan alet çantalarıda mekaniklerde çıkmaktadır.


1 Beğeni