Motorlar hakkında

Merhaba , Sunucuda herkesin bildiği üzere araç metası değişti ve kimine göre iyi kimine göre kötü araçlar getirildi. Şuan gelen araçların gayet evrene uygun ve kullanılabilir olduğunu düşünüyorum ama motorlara baktığımızda sadece 2 adet var ucuz olan gerçekten kötü görünüyor diğeri ise gerçekten pahalı ve kullananlara göre yavaş. Bu konuda elimden geldiği kadarıyla bir kaç motor buldum evrene uygun olabileceğiniz düşündüğüm , Aşağıya linklerini bırakıyorum beğenirseniz eklersiniz.

Bunlar 3.parti motorlar çalışıyorlar mı , poly değerleri nedir bir bilgim yok Aşağıdakiler ise Gta’nın kendi araçları

Bunlar benim şahsımca sunucuya ve evrene uyabilecek motorlardır tabi son karar sizin. Kolay gelsin hepinize

1 Beğeni

Tarafımıza gönderdiğiniz motorlardan evrene uygun olanlar oyun metasına dahil edileceklerdir, önerileriniz için teşekkürler

2 Beğeni

Hali hazırda var olan motorların hız ve handling değerleri hakkında değişime gidilecek mi?
Romeo diğer her motora göre daha ağır kalıyor ve ÇOK yavaş. BMW ye gelince ise motor eski meta motorların yanında şuan scooter gibi kalıyor. dengeleme gelip eski araçlar gidene kadar bu motorlara ufak bir boost atılması fena kaçmaz bence, özellikle bmw 110plan ve çok yavaş. F/P olmaktan çoook uzak.

1 Beğeni

Katılıyorum bmw dışarı çıkılacak bir motor değil gerçekten.

1 Beğeni

Gerekli düzeltmeler yapılmıştır

2 Beğeni