Muhtemel discord üzerinden meta ve e olumsuz attığım halde e çekmek

Şikayet edilen oyunun yaşandığı tarih ve saat : 06.07.2023 - 22.30.14

Şikayet sebebi (Rol hatası, Rol dışı konuşma vb.) : meta ve aktif fight sonrası izinsiz e çekmek

Kanıtlar (Elinizdeki kayıtları herhangi bir yere yükleyip linkini paylaşınız.) : .. - YouTube

Şikayet eden kişinin Discord ID : 816350570930896897

Şikayet ettiğiniz kişiye ait bilgiler (Ad, Soyad, DiscordID, Oyun içi karakter Adı) : herhangi bir bilgim yok sakin bir şekilde solo loot yapıyordum arabalardan beyzbol sopalı çantalı arkadaş rdm atmaya geldi ilk öldürdüğüm diğeri olay yerinde yoktu herhangi bir şekilde ilk öldürdüğüm telsizde basmadı diğeri üst yol tarafından geldi öldürdüğüm kişiyi soymamı bekledi gelip vurucaktı soyiptal olmadığı için video’da bunu belirtiyorum zaten bu olay yaşandıktan sonra 10-15 dakika sonra quit attım formu yazmak için bugün kaçıncı e çekme vakası bilmiyorum lütfen gereğini loglardan bakıp yapın son öldürüdüğüm 2 kişiler zaten 22.30 sularında gerçekleşti e çekenin üzerindeki itemlerin görünen kısmı bile olsa tarafıma geçmesini talep ediyorum.

1 Beğeni

İnceleme işlemleri başlatılmıştır, şikayetiniz detaylı bir şekilde incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Durumu inceledik ancak META olup olmadığını kanıtlamamız çok zor, kişilere ait karakter ismi, discordID gibi bir bilgi verseniz işimiz daha kolay olacak. Ancak şahıslardan yerde yatan kişinin E çektiğini görmekteyiz. Kişiye ait bir bilgi bulduğunuzda lütfen konu altına yazınız ve işlem yapmamızı kolaylaştırınız. Yaşadığınız talihsiz olay için üzgünüz, gereği yapılacaktır.