NPC Yerleri ve Etkileşimleri

Dignity Köyü : Apartman odalarını barındıran Safe Zone’dur. Yeni oyuncular ilk olarak burada spawn olarak survival hayata adım atarlar. Kasaba çıkışındaki yeşil blipten bisiklet alarak loot yapmaya çıkabilirler.

ZOE : Madenden elde ettiğiniz materyalleri eritmenizi ve lootlardan bulduğunuz bazı eşyaların satılmasını sağlayan NPC’dir.

Etkileşime geçmek için Zoe konuşma menüsüne alt tuşuna 1 kere bastıktan sonra mouse imlecinizi üstüne getirerek sol tıkla etkileşime geçebilirsiniz.
Not: Zoe communitylerde bulunmaktadır. Communitylere uğrayarak zoe ile etkileşime geçebilirsiniz.

Ticaret Merkezi : Oyuncuların kendi arasında gireceği ticaretin merkez noktasıdır. Fazlalık eşyalarınızı burada satışa sunarak diğer oyuncular tarafından satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan parçaların burada bulunması dahilinde satın alabilirsiniz. NPC’nin önüne geldiğinizde etkileşime girmek için E tuşunu kullanabilirsiniz.
Not: Ticaret Merkezi Communitylerde bulunmaktadır. Communitylere uğrayarak Ticaret merkezi ile etkileşime geçebilirsiniz.

Dignity köyünde bulunan Apartman Dairesi : Burası kişisel dolabınızın olduğu, kayıtlı kıyafetleriniz değiştirebileceğiniz, Relog atmanıza gerek kalmadan 2. karakterinize geçiş sağlayabileceğiniz mekandır.
Dignity köyünde bulunan silah tamir noktası : Kulübe kapısına geldiğinizde etkileşim çıkacaktır karşınıza. ‘‘Elinde bir silah yok’’ yazısını gördüğünüzde silahınızı koydunuz slotun hızlı tuşuna basıp (Örnek 1 tuşu) silahı elinize almanız gerekmektedir. Scriptsel olarak silahı elinize almayacaktır fakat npc bunu algılayacaktır ve 2. seçenek olan ‘’[E] Silahı tamir et’’ seçeneği çıkacaktır. Silahınızı tamir edebilmek için envanterinizde Silah tamir kiti olması gerekmektedir. Tüm gereksinimleri karşıladıktan sonra ‘‘E’’ tuşuna bastığınızda silahınız tamir olacaktır.


1 Beğeni