Ölüm yeniden mı doğuyor ? (Diego Nero hikayesi)

Kayıt 218-1 tekrar deneyelim ben Diego hayır çok saçma kim olduğunun ne önemi var tekrar alalım. Kayıt 218-2 şuanda bunu okuyan veya dinleyen eğer her neredeysen veya kim isen hiçbir önemi yok kural 1 kiliseden uzak dur ve bilmen gereken ikinci şey o lanet yaratıklar her yerde onlara ne dediklerinin hiçbir önemi yok onlar lanet yaratıklardan başka birşey değiller babamı annemi bütün sevdiklerimi onlar yüzünden kaybettim burda sanırım araya girip artık hikayemi anlatmam lazım fazla bile uzattım ben Diego Nero Morde ve Hera nın tek oğlu bu lanet olası kıyamette beni neden yaptıklarına hâlâ aklım ermiyor ama olsun. 2012 yılında doğdum babamın anlattığına beni Paletodan sırt çantasında kaçırmak zorunda kalmış sanırım o yüzden dar alanları saçma bir şekilde seviyorum. Konuya dönelim ayaklanmadan sonra babam ve annem ve Vita amcam beni beraber büyüttüler önce annemi sonra babamı en son da Vita amcamı kaybettim sanırım bu ekibin en zekisi oydu yada fazla şanslıydı onları kaybettiğimde 15 yaşımdaydım sanırım bilmiyorum zaman kavramım çok kötüdür o zamandan beri bu kayıtları alıyorum büyük ihtimalle bu kayıtlar ya o yaratıkların ayakları altında ezilecek yada birisi bulduğunda ben artık buralarda olamayacağım. Lanet olsun kasedi değiştirmem lazım… Kayıt 219-1 devam edelim. Şuanda 26 yaşında yani sanırım aman neyse boşver bu kayıtları bulduğunuz anda ağaçlardaki kurukafa çizimlerini takip edebilirsiniz sizi bana getirecektir yeteri kadar erzak ve suyum var sizlerden tek ricam sadece sigara getirin o lanet olası sigarayı içmeyeli çok uzun zaman oldu fuck odak problemim hâlâ devam ediyor konudan kayıyorsun Diego siktir kaset takıldı si… Kayıt 219-2 sanırım düzeldi evet düzeldi nerde kalmıştık evet sizlerden tek ricam… Hayır hayır onu dedin ahh lanet olsun odaklanamıyorum… Derin nefes al ohh sakinim tamamdır. Bulunduğum yer biraz tehlikeli yaratıklar sürekli etrafımda ve garip bir şekilde sanki artık daha akıllıca hareket ediyorlar babam ve amcam uzun süre onları izlemiş ve bütün hareketlerini not almışlar hatta babam inkar etse bile amcamın anlattığına göre babam onlardan tekini canlı yakalayıp bir çukurda üstünde deney yapmış bana kalırsa saçma baltayla kafalarını uçurmak daha eğlenceli… Konuya dönelim. Artık daha zeki hareket ediyorlar formasyon halinde toplu geziyorlar soğuğu seviyorlar yada belkide ben yediğim bozuk yemeklerin etkisiyle böyle düşünüyor olabilirim hayır eminim en az 5 kişilik gruplar halinde geziyorlar en çok… O kısmı bilmek bile istemezsiniz. Kayıt bitmeden eklemek istiyorum eğer yanıma gelirken 1 adet mermi getirirseniz çok sevinirim ben son mermimi acı çekmesin diye Vita amcam için kullandım bir tane bana lazım teşekkürler. Kayıt sonu.

2 Beğeni