Oyuncu Görüşleri

Extraction Sistemi

Oyuncularımız Extraction sisteminin çok rol dışı olduğunu savunmaktadır, bu sistemin kaldırılmasını istiyormusunuz, eğer evet oyu gelirse şu anda mevcut olan tekne üretme kısmında bazı tekneleri çok kolay üretilebilir yapacağız, bu şekilde üreterek kendi tekneniz ile gideceksiniz.

Eğer oylama kalsın olarak çıkarsa bugün yeni bir güncelleme gelecektir sistem için.

• Kaldırılsın, Tekne Üreterek kendimiz gidelim.
  • Kalsın, bu sistem gayet iyi.

0 oylayan

Enfekte Zorluğu

Enfekteler oyununun kemik taşıdır, zorlu bir deneyim yaşatması hem oyuncuların oyun zevkini hemde atmosferin gerçekciliğini arttırmaktadır, lakin çoğu oyuncumuzdan gelen isteğe göre daha kolaylaştırılması isteniyor bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  • Daha Kolay Olsun
  • Şu an bu halden memnunum

0 oylayan

Enfekte köpeklerin metadan kaldırımasını isteyen oyuncular için oylama

• Enfekte Köpekler Kaldırılsın
  • Hayır kalsınlar, bu halden memnunum

0 oylayan

Hasar Metası

Oyuncularımızdan gelen isteklere göre tek mermi ile ölmek, veya tek sopa hamlesi ile ölmek oyun deneyimini kısıtladığı yönündedir, bu konu hakkında ne olmasını istersiniz ?
  • Hasarlar Genel Olarak Düşürülmeli
  • Hayır kalsınlar, bu halden memnunum

0 oylayan

3 Beğeni
  • Kaldırılması durumunda sahilde bulunan bisikletçi noktalarına bisiklet çıkarma yerleri eklenebilir.
  • yapacağımız teknelerin araç taşıyamama ihtimali söz konusu rol içerisinde araçlarımızı şehirde bırakmak veya belirli park alanlarda saklıyor rolü güzel olacaktır
4 Beğeni

Sonuna Kadar Katılıyorum Böylesi Daha Gerçekçi Bir Görüntü Sağlayacaktır Community’ler Açılana Kadar Böylesi Daha Makul

3 Beğeni

Enfekte köpekler outbreak evreninin bir parçası olarak kalması gerektiğini düşünüyorum. Enfekte köpekler bugüne kadar hep vardı ve diğer zombilerden daha güçlü olmaları onları gördüğümüz zaman rollerimizi ona göre şekillendirmemizi sağlıyordu.(Gördüğümüz zaman yolumuzu değiştirme, çatılara tırmanma vs…) Kalmaları evren için daha iyi olacaktır bence.
Hasar konusuna gelecek olursak hasarlar bu sunucuda her zaman gerçekçiydi. Eğer hasar düşer ise birisi kafadan vurulduğu zaman hareket etmeye devam edecek ve bu bugüne kadar olan outbreak algısına çok ters düşüyor. Umarım oylama sonuçları güzel olur.

5 Beğeni

Köpeklerin metadan kaldırılmasını isteyen arkadaşlara bir şey sormak istiyorum geceleri zor yapan zaten o köpekler ne olsun istiyorsunuz geceleri de koşa koşa lootlanip depoya atmak mı ? Benim düşüncem gündüz zaten yeteri kadar kolay yeni oyuncularinda Zorluk yaşayamayacağı kadar kolay hemde şehir haliyle nüfus kalabalığından tehlikeli olması gerekirken cidden çok basit ve gecenin daha zor olması köpekler kaldırılırsa bir anlamı kalmicak gündüzden farkı kalmıyor çünkü arkadaşlar

3 Beğeni

köpekler çok buglı sabahları üstüme atlayıp öldürüyorlar mesela gibi gibi şeyler

Sunucu açıldığından beri saatlerimi verdim sunucuya fakat bahsettiğiniz gibi köpeklerde herhangi bir bug göremedim. Tam olarak bug’dan bahsettiğiniz olay nedir?

Akşam kaldığın yerde spawn oluyor zaten sabahta oradan uzaklasmadigin sürece orada kalicaktir ki zaten animasyonlu bir şekilde öldürüyor olayı da aslında bu yoksa 2 tane vur kafasına ölen npcler bunlar

Fazla oyuncu olmasından dolayı eskisi gibi kaybolmuyorlar sürekli algılanıp kalmaya devam ediyorlar sabah akşam başımıza bela oluyorlar

Yetkili kişilerin köpekleri sabah olmaması üzerine ayarlayabileceğini düşünüyorum. Fakat tamamen kaldırmak biraz saçma olabilir. Gece köpeklerin bulunması gerektiğini düşünüyorum.

1 Beğeni

maalesef dediğin şey çok zor

İlk geldiğinde köpeklerin amacı gece yağmayı engellemekti ve başarılı oldu. Şu anda da amacına uygun şekilde durduğunu düşünüyorum. Bir yandan da arkadaşımız da haklı kendisi sabahları köpekleri atlatamadığını söylüyor. Atlatamama konusunda hiç problem yaşamadığım için arkadaşın perspektifini bilemeyeceğim fakat herkes eşit, oylamaya göre devam edeceklerdir.

1 Beğeni

bencede enfekte köpekler ayrı bir heyecan katıyor

2 Beğeni

Zombiler dahada düşerse zombiden çok insan görmeye başlıyacağız bu haldeyken bile çoğu kişide silah varken dahada düşerse pvp ye döner diye düşünüyorum dahada zorlaşmalı

Suncuuda biraz daha döneme ve içinde bulunduğumuz hayata dair roller yapılırsa daha iyi olur herkes yapmak istediği rolde tabiki özgür ama adada anime kızı gibi takılan kızlar, geyik boynuzuyla gezip tüm gün şakalaşan oyuncular fikrimce kötü bir görüntü yaratıyor.

1 Beğeni

geyik boynuzu ile ilgili olan kısım bana olduğu için söylemek istiyorum. insanların yaptığı rol o anlık uyumsuz gelebilir. Önemli olan sonucudur. şöyle düşünün: bir çatışmaya bir insan tişörtle de gidebilir, çelik zırhla da. buna kimse engel olamaz. fakat vurulduğu zaman, zırhlı adamın nefesi bile kesilmezken diğer adam ölür. bu mantıkta hiçbir şey rol dışı veya konsept dışı kalmıyor. ince giyinen bir insan enfektelere karşı daha savunmasızdır. karda pijama giyen bir çocuk hastalıklara daha açıktır. Tüm gün şakalaşma konusunda da: insanlardan ciddi olmasını bekleyemezsiniz. sadece ciddi olup enfekte kestiğimiz bir yer olsa rol ortamı değil pvp ortamı oluşacaktır. sosyalleşmenin büyük bir kısmı eğlenmekten geçer. inanın kimse gülümsemediği bir ortamda 10 dakika durmak istemez.

3 Beğeni