Oyuncu Şikayet Formu

Örnek Taslak

Şikayet edilen oyunun yaşandığı tarih ve saat : 06.07.2023 17:12

Şikayet sebebi (Rol hatası, Rol dışı konuşma vb.) : Toxic Oyuncu Kural ihlali

Kanıtlar (Elinizdeki kayıtları herhangi bir yere yükleyip linkini paylaşınız.) : KANIT.

Şikayet eden kişinin Discord ID : 123324532535343232

Şikayet ettiğiniz kişiye ait bilgiler (Ad, Soyad, DiscordID, Oyun içi karakter Adı) : Timmy Carter

Şikayet ettiğiniz kişiye ait hiç bir bilgi vermezseniz sonuca ulaşması zaman alabilir. Lütfen bildiğiniz bilgiler doğrultusunda Şikayet formunu doldurup bu kategori üzerinde konu açınız. Portal Yönetim Ekibi en kısa sürede dönüş yapacaktır. Aldığınız uyarıları siz görememektesiniz. Portal Yönetim Ekibi uyarılarınızı görebilir ve sizi sunucudan yasaklayabilir. Daha dikkatli olmanız dileğiyle şimdiden keyifli roller.

14.07.2023 tarihi saat 19:30 sularında @Rha adlı kişi rol içerisinde toxic davranışları trol hareketleri beni rahatsız etti motorumun kilidini açtım motora bindi ve motoru çalıp denize attı sonrasında garaja gidip çıkartıp motor getiriyor ve bir kaç tane motor çıkarttı bu mümkün mü araç çalınca garaja geliyormu bilmem ama 2 adet motor çıkarttı yaşının 18 olmadığını düşünüyorum ve bu tarz olayların yaşanmamasını diliyorum @torlak

discort id si 1127772083330498580 bu arkadaşın rol içerisinde izlerseniz zaten anlarsınız

Merhaba öncelikle bildigim kadarıylada zaten 1 den fazla motor araç çıkartılmıyor kaydınız varsa rolü bende kayıt üstünden izlemek isterim şikayet yiyen taraf olarak kendi adıma

Yetkili arkadaşlar bu şekildede dm üzerinden devam ediyor

Karşılıklı diyalog kurmayınız, gerekli incelemeler başlatıldı.

teşekkürler kolay gelsin