Oyuncuların eşya bulamaması

Eskiden barut olsun kovan olsun hep yüksek sayıda kutulardan çıkıyordu hemde yüksek sayıda üstümüzde tutuluyordu şuan ki zaten küçük bir envanter dikiş setleri üst üste koyulmuyor kovanlar 64’den sonra koyulmuyorlar sanırım böyle olunca oyuncu darlanmış hissediyor plastik 7 çıkardı bir kutudan 10 çıktığını görmüştüm eskiden önceki sezondaki envanter çanta sistemi olsun herşey bir sunucuda gördüğüm en basit en güzel envanterdi ama şuan ki envanterin tek bana yansıttığı şey sıradışı karmaşık ve zor olması insanlar bence bir oyuna zaman ayırmalı fakat bir oyuna bu kadar kafa yormamalı işe giden insanlar olarak söylüyorum raporlu olduğum için bu kadar fazla oynayabildim onun dışında bu kadar saat ayıramıyacağımı düşünürsek cidden ilk defa bir silah craftlamanın imkansız olduğunu düşünmeye başladım

1 Beğeni

Merhaba,

Dun bu talepleriniz dogrultusunda loot oranini ve loot yenilenme suresini arttirdik. Su an ki loot oranlarinin ve sansinin sizi memnun edecegini dusunuyorum ama eger ilerleyen donemlerde de sikayetiniz devam ederse, lutfen bize tekrar iletin :heartpulse:

Saglicakla kalin,