Paleto'nun Yok Oluşu

Yok Oluş

Yıl 2035, John W. Brigid tarafından yönetilen yargıç ekipleri bir çok yönetimsel değişikliğe gittikten sonra kontrolü elinden kaybetti, insanlar ayaklandı ve dağılma dönemi başladı.

Geçmiş’de Bilinmeyenler

P.Q.R.F Kod adı ile birlikte kullanılan özel askeri amaçlı araştırma laboratuvarı olan Paleto Underground Quantum Research Facility hükümet tarafından 2022 yılında fonlanan, Human 2.0 projesini esas olarak geliştiren gizli bir hükümet destekli askeri amaçlı araştırma tesisidir, Humanie Labs şirketi diğer ülkelere ve insanlara paravan şirket olarak gösterilerek hükümet desteği tüm dünyadan saklandı.

Human 2.0 Karanlık Tarafı ( 2020 )

Los Santos üzerinde bulunan Zancudo Askeri Üstü 04.02.2022’de çok garip bir olay ile hareketlendi, cismi belirlenemeyen bir objenin Los Santos hava sahasına girdiği Ulusal Havacılık Dairesi tarafından tesipt edildi, Havacılık dairesi olası terör saldırılarını erkenden bildirmek için kırmızı hat ile U.S. Savunma Daire Başkanlığı’na ulaşım sağlar, olayların ardından bu nesenin herhangi bir uçak veya tanımlanan bir cisime ait olmadığı saptanır, Zancudo Askeri üstüne E9 kodunun uygulanması talimatı verilir, bu sayede havaya aktif olarak 6 adet F-22 RAPTOR türevinde askeri muharebe uçağı tam techizatlı olarak çıkartılır.


İlk Temas

F-22 Tipi uçaklar cismi belirlenemeyen nesnenin okyanus açıklarına düştüğünü tespit eder, olayların arından USS Mohawk askeri donanma gemisi düşüş bölgesine varış yapar, donanımlı insanlar ve araştırmacılar ile birlikte bir dalış timi hazırlanır, sismik dalgalar, radyoaktivite ve diğer olasılıkların hepsi düşüş yeri üzerinde kontrol edilmiştir, herhangi bir bulgu bulunamamıştır.

Dalış ekibi nesneyi araştırdıktan sonra içerisinden dünya dışı olduğu belirtilen varlıklar çıkarılmıştır, buradan çıkarılan varlık örnekleri direk olarak P.Q.R.F kod adlı tesise götürülmüştür, tesis içerisinde yapılan testler sonucunda varlıkların yaralarının ve üzerinde yaşayan mikro organizmaların direk iyileştiği ve kendi kendini onardığı görülmüştür, bunun üzerine araştırma komitesi Human 2.0 projesini süper askerler üretmek amacı ile faaliyete soktu.


Aşırı Doz Deneği, William Fork

Geliştirilen ilk etap aşılar 2021 yılı içerisinde William Fork adındaki CIA tutuklusu üzerine gerçekleşti, ülkeler arası silah ticareti, amerikan hükümetine karşı saldırı planlama girişimlerinden dolayı CIA tarafından ENAC şartları altında tutuklandı, tüm haklarından mahrum bırakıldı.

İlk etap aşıların limitlerini ve neler yapabileceğini öğrenmek için direk olarak insan denek olan William Fork üzerine deneyler gerçekleştirildi. deneyler sonucunda kişi üzerinde görülen etkiler şunlardır

  • Mantık dışı cümleler kurma
  • Yeme ve İçme ihtiyacının ortadan kalkması
  • Aşırı hormonsal büyüme
  • Phonotoric deri bozulmaları
  • Dindirilemeyen öfke patlamaları ve acı

William Fork ilk etap aşılardan sonra metal bir küveze alındı, Cryogenic dondurma yöntemi ile pasifize edildi, esnek ve siyah bir nano plastik tabaka ile denek tamamen kaplandı.

6 Beğeni