Rol Pasları Hakkında

Admin ekibi tarafından sağlanan rol paslarının çok geç saatlerde yapıldığını düşünüyorum. Biliyoruz ki sunucu yaş ortalamasından kaynaklı çalışan oyuncu çok fazla bulunmakta. Bu sebeple yapılan rol paslarının biraz daha uygun saatlerde yapılması veya tatil günlerine denk getirilip hem çalışan hem çalışmayan oyuncuların keyif alması sağlanabilir.

9 Beğeni

Merhaba,

Soyle ki sunucumuzda rol pasi degil aslinda evren hikayesi isleyisi bulunmaktadir. Geri donusunuzu dikkate alip, hikayeyi hizlandiracagiz lakin soyle de bir durum var. Yetkili ekibimiz de oyuncu kitlemiz gibi calistiklari icin belirli saatlerde eve gelebiliyorlar ve sunucu icin arka tarafta yapilmasi gereken guncellemeler/gelistirmeler oncelikte oluyor. Bu yuzden gec saatlerde bu tarz rollere denk geliyor olmaniz olasi.

Ek olarak artik Gerceklik Haritasi kanalinda paylastigimiz gibi sizin rolleriniz de hikayemize katkida bulunuyor. Bu tarz, kelebek etkisi yaratacak rollere de girebilirsiniz

Yanıtınız için teşekkürler, rol pası yanlış bir kavram olmuş haklısınız. Hikayenin hızlandırılması gibi bir talebimiz yok aslında. İstediğimiz eğer yapılabilmekte ise hikaye devamlılığını sağlayan roller adminler tarafından yapılmasından kaynaklı bu rollerin gece 03.00 - 04.00 civarı yerine biraz daha erken olmasıdır. Tabii ki yetkili ekibinizden de çalışanlar bulunmakta olabilir yanlış anlaşılmak istemem, bahsi geçen konuda hem onlar da çalışıyor ise bu tarz roller uzun soluklu olabildiğinden daha erken saatlerde başlayıp en azından geç saatlerde bitebilir.

İlginiz için teşekkürler.

3 Beğeni