Rolsüz - Safe bölgede Soygun

Şikayet edilen oyunun yaşandığı tarih ve saat : 09.07.2023 02:28

Şikayet sebebi (Rol hatası, Red Zone dışı RDM, Red Zone dışı soygun, Müslüman Rolü) : Low RP Oyuncu
Kanıtlar (Elinizdeki kayıtları herhangi bir yere yükleyip linkini paylaşınız.) : KANIT.
[OLAYIN YAŞANDIĞI YER. ] (Ekran Görüntüsü (59))
[SOYULDUKTAN SONRA ENVANTERİM. ] (Ekran Görüntüsü (60))

Şikayet eden kişinin Discord ID : 408943526370607115

Şikayet ettiğiniz kişiye ait bilgiler (Ad, Soyad, DiscordID, Oyun içi karakter Adı) :
Discord ID: Halil53#7778
IC isim : Thomas Zee

Eski paleto yakınlarında loot ararken Selamun Aleyküm diye yanıma 2 kişi geldi merhaba dedim ve hiç yoklarmış gibi davranmaya devam ettim arkama geçip levyesini çıkardı yaslan ellerini kaldır dedi, /me bisikletin lastiklerini patlatır komutu attı bende levyemi çıkardım 1 tane vurup koşarak kaçmaya çalıştım fakat 2 kişi oldukları için düştüm ve 2,5 saatlik lootumla soyuldum.

Merhabalar,

Şikayetiniz tarafımızca incelendi ve değerlendirildi. Değerlendirmelerimizin sonucu olarak evet soyulduğunuz bölge “Red Zone” bölgesi değil fakat gönderdiğiniz kayıtlarda soygun rolüne dahil herhangi bir kanıt bulunmamakta. Gönderdiğiniz kayıtlar ve ekran görüntüleri herhangi bir kanıt niteliği taşımamakta. Sunucumuzda inançlara hiçbir şekilde müdahale edilmemekte kişiler kendi inançlarını seçebilir ve buna uygun yaşayabilir. Oyuncu şikayetiniz yetersiz delilden kaynaklı düşürülmüştür.