Server gidişatı

Bir serverı ayakta tutan 1- Yayıncıdır 2- Ultra Plus rol kalitesinde rol yapan user’dır Bunlar olmadığı sürece her server,fivem listte ya kaybolur,ya da orta sıralarda ayakta kalmaya çalışır.Şuan servera başvuranların bir kısmı bu server,tr’de ilk olduğu için geliyor,bir kısmı da yayıncılardan görüp geliyor.Yani fivemde kaliteli rol yapan kitle zaten pek kalmamışken insanları lütfen daha dikkatli seçelim.
Yayıncıları kaçırırsanız durum kötü demektir.Bu benim görüşüm değil,2+2=4 gerçeği gibi bir gerçektir.
Adminler bir konu hakkında karar verirken lütfen 2 defa düşünüp,1 kere stratejik karar verirse serverın devamlılığı açısından daha iyi olur.Aksi taktirde serverın hype dönemi geçtikten sonra işler MateRp durumuna dönecek ve malum durumlar yaşanması kaçınılmazdır.

3 Beğeni

Sunucunun devamının sağlanması açısından zaten tüm yetkili ekip çalışmaktadır. Sunucumuzda yayın açan yayıncılarla da bizzat görüşülüp toplantı yapılmıştır. Ancak burası sadece bir Fivem sunucusu değildir. Portal V projesidir. Verilen kararlarda buna dayanarak verilmektedir. Yayıncıları kimsenin kaçırması gibi bir durum yoktur. Eğer bu konuda bir deneyiminiz ya da izleniminiz varsa lütfen bunu bizimle paylaşınız. İnfluencer olan kişilerin yayınlarında sunucumuz kaynaklı zarar görmemeleri için mümkün olan önlemler alınmıştır. Geri kalanı herkesin kendi rol dehasına kalmıştır. İceriye de oyuncu olarak hepinizin geçtiği başvuru aşamalarından geçen kişiler alınmaktadır. Açık bir tavsiyeniz varsa memnuniyetle okuyabilir ve fikir yürütebiliriz.